Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komputer do gier - plusy
Rainbow 
Biały krokodyl:
Yashar:
A co powiecie o tym drugim? Ma tylko 2gb ramu, ale w jednej kości. To bym mógł ze swojego przełożyć też 2, to by miał 4.

I co by było w nim do wymiany ewentualnie?
Reply
A w drugim zasilacz bomba wybuchowa. Dysk, ram no-name
Reply
Mówię Ci, że 2gb ram mógłbym ze swojego przełożyć to byłoby już 4gb. A zasilacz da się jakoś sprawdzić jaki się ma? Ale w komputerze np.
To może mam lepszy, też bym mógł podmienić.
Reply
Pamięć ram nic Ci nie da ... Do by było do wymiany hmm... -Karta graficzna -płyta główna(trochę by pociągnęła tak samo jak w zestawie 3) -Procek +/- Pentium core 2 duo E6600 z zestawu 3 jest wydajniejszy -pamięć - zasilacz(to jako 1 !) - dysk twardy +/- . Ogólnie rzecz biorąc to z zestawu 2 wszystko ...
Nie lepiej było by złożyć nowy ?
Nie wiem czy na zestawie 2 byś w ogóle zainstalował BF`a...
Reply
Biały krokodyl:
Hmm, chyba żeby ewentualnie lepiej było w mojego włożyć te 800-1000zł?

Intel Penrium Dual CPU E2200 At 2.20gHz 2.20gHz
2,0gb ram, Windows 7 ultimate
ATI Radeon HD 3400 Series

Gdyby tak to co zmienić?
Reply
Wink 
Podaj pełną konfiguracje Big Grin
Reply
Information 
Czyli?...
Sorry, ale jestem zielony.
I gdzie to sprawdzić?
Reply
Podaj Nam jeszcze jaką masz obudowę , zasilacz , płytę główną, dysk mało ważny ale podaj i dokładną nazwę firmy ramu Big Grin
Sprawdź programem "everest" bądź "Adida32"Big Grin
Reply
piszę obudowa Gigabyte technology, płyta główna Nazwa 945GCM-S2L, a o zasilaczu i o nazwie firmy ramu nie mogę znaleźć.
Reply
Program nie znajdzie Ci obudowy Cool Musisz sam zobaczyć na np. naklejcie gdzie na pewno jest wyryte jak nie na wierzchu to w środku , otwórz skrzynkę i zobacz jaką nazwę ma zasilacz , jeśli zobaczysz Chińskie literki (w 90% jestem przkonany) to napisz , a to zakładam z góry , że ram też Chiński ...

Myślę , że nie opłaca się modernizować twojego kompa za 1000zł... Kup z zestawu 3 i kup oryginalne 4/8 GB ram. I BF3 będzie działać Big Grin Z starego kompa weź dysk (będziesz miał windows`a Big Grin , tylko nie pamiętam czy się nie "przykleja" do płyty głównej Angry ... Najwyżej zainstalujesz pirata Big Grin)
allegro.pl/dla-gracza-core2duo2-4-250gb-4gbddr2-gtx260-i2842165364.html ta aukcja ? Big Grin P.S Tu masz windows 7 w wersji próbnej wgrasz cracka i jak orginalny Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)