Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung gt s5360
Mi chodzi taki prezent do 300zł
Reply
Gra na komputer?
Reply
Wychędożenie przez rusałkę to kłoda pod nogi? Ja bym to uznał bardziej jako rekompensatę za trudy. Big Grin

ostrze jaruny:

Zależy. Jeśli chcesz na nim grać w gry, to raczej sobie odpuść. Nie wiem jak tobie, ale mnie androidowe gierki szybko się nudzą. Jeśli chodzi o podręczne centrum multimedialne - filmy, muzyka, internet to jak najbardziej polecam. Z tym, że do takich zadań wystarczą urządzonka z niższej półki cenowej, więc zastanowiłbym się nad jakimś GoCleaverem do 500 zł.
_
Reply
Też myślałem o grach ale mój komputer nie jest pierwszej młodości więc jakiejś lepszej gry nie pociągnie

Co powiecie o takim telefonie? http://www.mediaexpert.pl/katalog/smartfony/smartfon-samsung-gt-s5360-galaxy-y-szary,10972.html

I czy ten tel ma Wi-Fi?
Reply
To może warto wzmocnić komputer?
Reply
Tak, ma wi-fi.
160 MB pamięci wewnętrznej? Zdecydowanie zbyt mało. Wiele aplikacji musi część danych przechowywać w pamięci wewnętrznej, przez co nie zainstalujesz ich zbyt wielu, nawet jak sobie dokupisz wypasioną kartę pamięci. Sam mam taki problem na swoim Galaxy Mini. Dodaj sobie do tego nieusuwalne aplikacje producenta, tj. Facebook, Youtube czy Mapy Google.
Reply
Proponuje Ci Keyboarda Tongue ,przynajmniej się czegoś nauczysz ,a nie tylko szpan i elektronika..
Reply
Tak samo mam na tablecie.
Pamięci razem 2.7 GB a nie mogę zainstalować aplikacji 18MB Sad
Reply
Właśnie. Niby takie nic, jak człowiek widzi, że sprzęt ma mało pamięci to myśli "A co tam, nieważne, przecież i tak kupię kartę pamięci" A potem zawód, bo ma miejsce tylko na kilka aplikacji. Na takie rzeczy też trzeba zwracać uwagę. Angry
Reply
a może za te 300 zł jakieś :łyżwy, narty, snowboard albo lesze częsci do snowboardu lub jakieś cudo do roweru ??? ja bym już wolał takie coś niż jakiś tablet czy jak to zwali .Co do telefonu najlepiej im prostszy i tańszy tym lepszy np jak się rozwali czy ukradną ,a w końcu telefon jest do dzwonienia
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)