Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung gt s5360
Kup Ipad 3 Polecam sam posiadam.
Reply
Nie rozumiem tej mody... Tablet do grania? Spoko w gry niewymagajace owszem, jak chcesz ruszyc na tym najnowsze tytuly to szykuj ponad 1,5k gotowki.

Nie lepiej kupic netbooka? Chesz grac w margo na tablecie? Ciekawe jak bez kontrolera, klikanie na ekranie nie jest komfortowe bo sam to przerabialem, zastanow sie do czego potrzebujesz sprzet. Czy ma byc to uniwersalny przenosny komputer czy centrum rozrywki.
Reply
Pod choinkę to ja mam stojak plastikowy... I nie wiem czy tablet da radę ją utrzymać.
Reply
Mi na iPadzie trudno się grało w margo Sad Uważam, że tablety są dla szpanu. I wystarczy, że ci wypadnie z rąk i już pobity.
Reply
Tablet, podobnie jak notebook jest raczej tylko do neta Wink
Reply
To co polecacie żeby kupili mi rodzice tak do 350zł chciałbym jakiś elektroniczny prezent Tongue
Reply
Do czego głównie miało by ci służyć do elektryczne urządzenie?
Reply
Czemu koniecnie elektronika? Bo taka moda? Wez kase, odloz, uzbieraj na cos o czym marzysz,a nie takie kupowanie bo trzeba kupic.
Reply
No nie wiem coś orginalnego trochę do zabawy takie coś wielofunkcyjnego

Up
Tylko że co roku dostawałem marne ubranie albo jakieś 50zł nie chce już tego! Tata obiecywał mi na wiosne jakiś motor ale on już tak 2lata obiecuje straciłem już nadzieje Sad
Reply
Tablet/
Dobry do szpanowania przed kolegami.
Mało praktyczny.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)