Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Close
Hej.
Moglibyście mi polecić jakieś tablety z allegro do 400 zł?
A co sądzicie o tym? allegro.pl/tablet-overmax-7-tb-08-iii-generacji-nowosc-i2839975237.html
Tablet trochę do gier, trochę do muzyki a trochę do pracy biurowej.
Za pomoc plus.
Reply
Coś od MacLarka.
Reply
allegro.pl/tablet-telewizor-dvbt-overmax-stream-wifi-8gb-7led-i2845301433.html

Dla mnie ten ale tylko 409zł
Reply
Kupilem niedawno tablet i powiem ci, nie kupuj tabletów jednordzeniowych. Zaoszczędź lepiej te 400-500zł i kup sobie asus nexus 7. Różnica w cenie nie duża, ale wykonanie i jakość 10x lepsza.
Reply
Dobry,tym bardziej że się interesuję telefonami/tabletami Wink
Mam zamiar właśnie go kupić.
Reply
Ta aukcja to jeden wielki hłam:
" Karta graficzna ze wsparciem dla 3D obsługująca rozdzielczości full HD 1080p "
Jak przy rozdziałce 800x400 chcesz uzyskać full HD
Co do rozdziałi jest ona masakrycznie mała i nie zdziw się jak jakość wyświetlanego obrazu bedzie tragiczna.

" Możliwość oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości i grania w najnowsze, najbardziej wymagające gry "
Co do gier to jestem ciekaw czy chociaż GTA III odpali a o NOVA'ie nie wspomne.

" 3000 mAh Li-polymer "
Przy takiej pojemności przy tym tablecie maxymalny czas pracy to jakieś 4-5h użytkowania.

" 4GB NAND flash "
Tu nie jestem pewien ale apki się instalują tylko na pamieci wewnetrznej, a teraz nowe gry potrafią ważyć około 2gb.

Jak dla mnie wyżucenie pieniędzy w błoto.
Reply
Na Androidzie nowszym niż 2.1 apki można instalować na karcie pamięci

Tabletu nie polecam, ja mam taką baterie w xperi x8 i pozwala ona na 5h ciągłego grania (wyświetlacz strasznie mały i mało kolorów)
Reply
A ja mam ten tablet z Orange, FunTab 7.0 i sobie go cenię. Bardzo dobry, szybki, dobre łącze, gry się nie tną, jedyny minus to mało pamięci ale zawsze można rozszerzyć przez kartę pamięci
Reply
Mam jeszcze jedno pytanie Tongue
http://www.mediaexpert.pl/katalog/konsole/sony-playstation-3-super-slim-12-gb-move-starter-pack-wonderbook-ksiega-czarow,21671.html
Opłaca się kupić? Nie znam się na tyle dobrze na konsolach Big Grin
Oczywiście za poradę plus (ale jutro; także dla gościa UP).
Reply
Ja mam tę wersję PS3 i mi się bardzo podoba, lecz ja kupiłem z Fifa 13, a nie z Wonderbook`iem.
Polecam ją.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)