Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Close
12 GB haha Smile
Ja kupiłem sobie i kuzynowi z fifą 13 500gb za nie wiele większą cenę bo za 1299zł Smile
Ale są też wersje z CoD-em mw3 z asasynkiem :"3
Reply
Właśnie ja chciałem kupić z Asasynkiem, ale nie mogłem znaleźć.
Reply
Dzisiaj widziałem w media markt, z assasynem i CoDem mw3 wonder bookiem i fifką <3.
Ten wonderbook to jedno wielkie naciągactwo według mnie..
Reply
U mnie w ME jest właśnie to z Wonderbookiem. Jest też z Fifą 13 za tą samą cenę, ale bez movie, pada itp. Poza tym, staty tej konsoli wyglądają na dobre, ale się nie znam i dlatego pytam.
Reply
Kup, ale jak będziesz dużo grał, to ci się pamięć skończy, ale można dokupić dysk.
Reply
hahahah ! Pad jest w każdej paczce Exclamation ...
A po co ci movie ? Żebyś sobie smoczka hodował ?
Ja pozostaję przy wersji z fifą bo ma pojemniejszy dysk i fifa jest w ogóle lepsza Big Grin
Reply
Takie pytanie. Ślepy jesteś? Na pierwszej stronie wisi temat główny od PS3... Po co robić 10 temat w tym tygodniu o tym samym? o_O

Co do konsoli nie warto kupować superslimów, a zwłaszcza tych z 12GB pamięci(tyle to waży opatchowany BF3). Zainwestowałbym raczej w slima 320GB z grą, bo wyniesie cię to około 1000zł. Nie mogą ci też opchnąć wersji konsoli bez pada nie ma takiej opcji chyba, że kupujesz używkę. Move nie powinieneś brać nawet pod uwagę. Gier na niego jest tyle co kot napłakał i są to głównie gry casulowe.
Reply
Pytałem się, tamta wersja była bez pada. Sam się zdziwiłem, ale nie zwracałem na to uwagi.
A movie? Cóż, zawsze można odsprzedać Smile
AtUP:
Temat na początku był o tablecie, teraz chciałem dodać jeden wątek i dlatego zmieniłem nazwę tematu. Nie patrzyłem na forum, a ta zmiana od tak impulsem mi przyszła.
Ale chyba masz rację. Wezmę wersję bez movie i z fifą. Plusy polecą jutro.
Reply
Dysk kosztuje chyba jakieś 200zł, czyli tyle co gra na premierze. Smile

BTW. Co do wonterbuka. Grafika konia, który wyskakuje z kotła na reklamie jest prawie w całości zerżnięta z konia Posejdona z GoWIII.(polygamia.pl/Polygamia/51,95335,7468471.html?i=1)

Jose de Tuasi:
Jakim cudem może być konsola bez pada? NIE MA OPCJI!
Reply
Czekajcie. Pomyliłem się Cool
To nie była ta wersja.
Tam był pad.

Jeszcze jedno pytanie. Czy gra w ogóle pójdzie na telewizor kineskopowy?
Pfu. Czy PS3 będzie działał z tel.kineskopowym?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)