Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z telefonem.
Witam, mam problem z moim telefonem - Samsung Monte. Od pewnego czasu go nie użytkuje, ponieważ niemiłosiernie się tnie... Tzn. włączę go, wybiorę sobie muzykę, pogra chwile i zacina się konkretnie, że nic nie da się zrobić, tylko czasami na chwilę się odetnie ale nic poza tym, nawet zablokować tym przyciskiem się nie da... Co to może być, co mogę zrobić?
Reply
Wgraj może nowy system lub zrób hard reset.
Reply
Wgraj od nowa softa, usuń zbędne pliki/aplikacje. I tak, jak kolega wyżej polecił - zrób hard reset (Wyłącz urządzenie, wciśnij czerwoną i zieloną słuchawkę, trzymając wciśnięte oba klawisze włącz urządzenie).

http://www.youtube.com/watch?v=5WEhGyRnr7k
Reply
Czyli najpierw mam wgrać softa, a później ten hard reset?
Reply
Pierw hard reset później soft.
Reply
A jeśli sam reset pomoże, to nie muszę softa? Big Grin
Reply
Jeżeli reset pomoże to oczywiście nie musisz wgrywać softa.
Reply
Dobra, ok. Mam jeszcze jedno pytanie: Przenieść numer do innej sieci mogę bez płacenia dopiero wtedy, kiedy skończy mi się umowa? I da się sprawdzić do kiedy mam umowe w internecie? Jak coś mam w Orange.
Reply
Odświeżam na prośbę założyciela tematu.
Reply
Próbowałem hard resetu ale jest to samo... Jest tak, że gdy np. puszczę muze to gdy chcę zmienić głośność tymi przyciskami działają one jak przycisk zablokowujący, ale gdy wciskam przycisk zablokowowujący to albo nic się nie dzieje albo raz na 100 się uda zablokować, tnie się, sam się blokuje, nic się nie da zrobić... Jakieś rady?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)