Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z telefonem.
#1
Witam, mam problem z moim telefonem - Samsung Monte. Od pewnego czasu go nie użytkuje, ponieważ niemiłosiernie się tnie... Tzn. włączę go, wybiorę sobie muzykę, pogra chwile i zacina się konkretnie, że nic nie da się zrobić, tylko czasami na chwilę się odetnie ale nic poza tym, nawet zablokować tym przyciskiem się nie da... Co to może być, co mogę zrobić?
Reply
#2
Wgraj może nowy system lub zrób hard reset.
Reply
#3
Wgraj od nowa softa, usuń zbędne pliki/aplikacje. I tak, jak kolega wyżej polecił - zrób hard reset (Wyłącz urządzenie, wciśnij czerwoną i zieloną słuchawkę, trzymając wciśnięte oba klawisze włącz urządzenie).

http://www.youtube.com/watch?v=5WEhGyRnr7k
Reply
#4
Czyli najpierw mam wgrać softa, a później ten hard reset?
Reply
#5
Pierw hard reset później soft.
Reply
#6
A jeśli sam reset pomoże, to nie muszę softa? Big Grin
Reply
#7
Jeżeli reset pomoże to oczywiście nie musisz wgrywać softa.
Reply
#8
Dobra, ok. Mam jeszcze jedno pytanie: Przenieść numer do innej sieci mogę bez płacenia dopiero wtedy, kiedy skończy mi się umowa? I da się sprawdzić do kiedy mam umowe w internecie? Jak coś mam w Orange.
Reply
#9
Odświeżam na prośbę założyciela tematu.
Reply
#10
Próbowałem hard resetu ale jest to samo... Jest tak, że gdy np. puszczę muze to gdy chcę zmienić głośność tymi przyciskami działają one jak przycisk zablokowujący, ale gdy wciskam przycisk zablokowowujący to albo nic się nie dzieje albo raz na 100 się uda zablokować, tnie się, sam się blokuje, nic się nie da zrobić... Jakieś rady?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)