Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet do 350zł
Witam, zamierzam kupić tablet w cenie 200-350zł(max 400zł z przesyłką). Będzie on służył głównie do grania i słuchania muzyki - i tu pojawia się moje pytanie: czy na tablecie w takiej cenie będzie można grać w miarę dobrze w Gra?
Jeżeli tak, proszę o propozycje tabletów z allegro. Do rozdania 3 plusy.
Reply
allegro.pl/listing/product.php?category=89253&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&postcode_enabled=0&price_to=350&product=YTIyY0IUFgsFEAhRDg5QVVQLBk8bXxI9CFYQWQlLOTZmYg%3D%3D&sg=0&state=0&string=tablet Taki znalazłem. Są szansę, że margo będzie na nim działać.
Reply
dołączam się do pytania Wink
Reply
Emm, to jeden z ważniejszych warunków:

Rozdzielczość ekranu minimum 800x600

ps. polecam
http://www.play.pl/pl/telefony/nexus7/?play_abonament_internet_pro&tA=ONLINE_PRO_30_36&P=play-online-pro-na-36-miesiecy
Ale nie za 400zł niestety Tongue
-
Reply
Ja mam Tableta za 350 zł nie dobrze gra się na nim w Gra , jeśli byś chciał kupić go tylko do Margo to nie polecam Smile
Reply
allegro.pl/manta-tablet-mid13-powertab-basic-swiateczna-cena-i2832879491.html - mój kolega go ma, mówił, że jest dobry, ale dobrze nie odbiera takich gier jak Gra.
Ja mam tableta lark Freene 10.1, kupiony za 700 złoty i to cudo polecam. Big Grin Ale ten co wyżej jest nawet ok.
Reply
Do 400 zł najlepszy będzie GoClover TAB A73.
Mój kolega go ma i grałem na nim(w Margo nie ale z innymi grami dawał świetnie radę)
Na każdym tablecie może Ci się trudno sterować dlatego warto dokupić klawiaturkę Smile
Reply
Undecided
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)