Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MP4 (nie widzi piosenek?) - Plusy
Cześć,

Mam problem, ponieważ parę dni temu chciałam wrzucić sobie nowe piosenki na mp4. Najpierw wszystkie przerzuciłam na komputer (te stare), a potem z telefonu na mp4 (i nowe i stare). Wszystko jest okej, włączam mp4 a tu 'brak plików', tak jakby nie było na niej nic. Podłączam ją do komputera i wszystko jest. Włączam znowu - nie ma. O co chodzi? Co mam zrobić.

Za pomoc oczywiście plusy Dodgy
Reply
Sformatuj i spróbuj Tongue? Jaka to mp4 ?
Reply
Jakie rozszerzenie mają te nutki?
Reply
Karta pamięci wewnętrzna czy zewnętrzna jak zewnętrzna to wyciąg i włóż , może coś da.

Może daj wszystkie utwory , bo możesz dawać tylko utwory Wink

Też tak miałem Big Grin Wgrałem na nowo i były , albo też tytuły mogą być za długie i nie pokazuje ci piosenek Big Grin

Ewentualnie zły format Big Grin , ale wątpię chyba że masz starą mp4 Big Grin

Możesz poszukać na google Big Grin Wpisz może nazwę mp4 i np. " nie czyta piosenek " może znajdziesz coś Smile
Reply
Sweex'a

Q Dance:
mp3

Weleze:
Napisałam, że nie widzi utworów, nie że nie widać tytułu.
Reply
Ale ja tak miałem miałem za długą nazwę i mi nie pokazało nic Smile
Wiem że o utwory chodzi Smile
Reply
Nie obraź się ale to chiński szmelc , jak to uda ci się naprawić to zaraz coś innego sie popsuje ;c .

Znalazłem cos takiego :
Solution for a problem with "NAND no files": put in SD card with some music (or video for problems with video files) in it, and play it. While playing take out SD card, it should stop playing, but player will show files wich is in your MP4 player main memory, and you will be able to play it normaly. Next time you turn player on there will be no error.

Na polskie przez google tłumacz to tak brzmi Cool
Rozwiązanie dla problemu z "NAND bez plików": umieszczone na karcie SD z niektórych muzyką (lub wideo za problemy z plików wideo) w nim i go odtworzyć. Podczas odtwarzania wyjąć kartę SD, należy przestać grać, ale gracz pokaże pliki wich jest w MP4 pamięci głównej, a będziesz mógł w nią grać normalnie. Następnym włączeniu odtwarzacza na nie będzie błędów.
Reply
Wiesz co, ale nie chodzi o kartę SD, tylko o pamięć wbudowaną/wewnętrzną. Kiedy wkładam kartę SD, to wszystko jest okej - te piosenki (chociaż są to te same) widzi, na wbudowanej pamięci nie widzi.
Reply
Masz zepsuty dysk wewnętrzny prawdopodobnie. Przy tej firmie nie ma nawet sensu tego naprawiać.
Reply
Czy widziałeś, co wcześniej napisałam?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)