Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna apka Kik Messenger
Cześć,

wczoraj znalazłem bardzo fajną aplikację dzięki, której możemy czatować z ludźmi z całego świata, musimy tylko znać ich nazwę w tej aplikacji.

Quote:-> Kik Messenger to klient chat, można komunikować się z tymi, którzy mają zainstalowany ten program, bez względu na to jak różne systemy operacyjne mają użytkownicy smartfonów (Iphone, Android, Symbian, Windows Phone). Warto jeszcze dodać, że możemy utworzyć rozmowę konferencyjną, co jest bardzo fajnym ułatwieniem jeżeli planujemy coś ze znajomymi.

Czy za to się płaci?
Odpowiedź brzmi: Nie. Kik jest całkowicie darmową aplikacją, a jedyne dzięki czemu działa to podłączenie do internetu, więc jeśli mamy połączenie z Wi-Fi ( np. darmowe hot-spoty lub w domu, to dla pierwszej opcji nie płacimy nic, a dla drugiej płacimy tylko za internet, który mamy już wykupiony).Drugą opcją jest transfer danych i tutaj zależy czy mamy wykupiony pakiet ( ileś tam mb internetu w telefonie ) czy nie. Jeżeli nie mamy wykupionego pakietu, wiadomo że koszty będą wynosiły tyle co cennik ustalony wg. naszego operatora, aczkolwiek jeśli mamy wykupiony pakiet, lub co miesiąc nam się odnawia ( np. ja co miesiąc mam 500mb darmowego ), możemy być spokojni o koszty gdyż, sama aplikacja ściąga mniej transferu niż facebook Smile .

Skąd pobrać?:
Iphone - Appstore
Android - GooglePlay
Symbian - tnij.org/tlow
Windows Phone - tnij.org/windowsphone1

Myślę, że to chyba wszystko co powinniście wiedzieć o tej aplikacji, jeżeli ktoś chciałby abym mu wytłumaczył jak założyć konto, czy coś ustawić może pisać w tym temacie.

Jeżeli chcecie wypróbować, to jest mój nick na Kik'u: konieclata.
Możecie także podawać swoje nicki, gdybyście chcieli pogadać z innymi użytkownikami tego forum, a w momencie gdy uzbiera się więcej osób, możemy zrobić listę użytkowników. Smile

Ode mnie to tyle,
Pozdrawiam Smile
Reply
Jeśli chodzi o WP:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/kik-messenger/432c8fec-569c-e011-986b-78e7d1fa76f8

Symbian:
store.ovi.com/content/225051
Reply
Shocked 
Używasz tego?
Reply
Nie, z komunikatorów ograniczyłem sie do vCommunicator'a na androidzie i smsówBig Grin
Reply
Szkoda, że nikt nie jest chętny :F
Reply
Nie ma tego na zwykłą javę? ;_;
Reply
Chyba nie Confused
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)