Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno laptopa pomocy.
Witam. Mam taki problem ponieważ chcę kupić laptop jak najszybciej ale nie wiem jaki wybrać.Głównie na tym laptopie będę głównie na nim grał i serfował po internecie.
Laptop powinien mieć Intelcore i5 oraz nie kosztować wyżej niż 3 tysiące.

Proszę o pomoc. Nie wiedziałem jaki dział jak dałem zły to sorki.

Za pomoc + dzięki.
Reply
Lightbulb 
Jeśli chcesz głównie grać, to nie bierz laptopa. To nie jego przeznaczenie.
Kupuj PC'ta. Różnica jest ogromna. Za te cenę kupisz dobrego, Far Cry 3 na full detalach spokojnie pójdzie.
Reply
zgadzam się z kolegą wyżej,ale jak już chcesz laptopa to mam kilka propozycji:
Koniecznie ekran 17,3 cala żeby dało się jakoś grać
1.www.komputronik.pl/product/166282/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Acer_Aspire_V3_771G_53214G50_6GB_RAM_nagrywarka_Bluray_.html
2.www.komputronik.pl/product/176460/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Wyprzedaz_Lenovo_G780_59_346651_.html
W tym przypadlku masz i7 co usprawnia pracę twojego laptopa
Reply
Polecam Ci kupić gazetę "PC Format" 12/2012. W najnowszym wydaniu masz dobry podział laptopów z adekwatnymi ocenami . Podzielone jest na Niedrogie, Uniwersalne, Do Gier. Brane pod uwagę z ceną i wnętrzem . Osobiście polecam jak Ci zależy na dobrym laptopie Smile
Reply
Music 
Acer Aspire 5745G Skyrim na wysokich, BF3 na wysokich. Kradziony 1450, nówka koło 2800 bodajże. Polecam.

laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/acer-aspire-5745g-434g50mn.html

Kosi. I do karta graficzna tego zintegrowana z procesorem[Intel Graphics HD], jak nie grasz chodzi jak marzenie, radiatora w ogóle nie słychać. A nVidia włącza się tylko do gier jakby co. Tongue Laptop miód cud. Big Grin
-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)