Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet LTE w Plusie.
A więc drodzy czytelnicy, mam do was kilka pytań.
Pytanie numer jeden:
Czy internet LTE w sieci plus ma jakiś limit transferu danych ?
Pytanie numer dwa:
Czy ten internet naprawdę dociąga do 150 mb/s ?
pytanie numer trzy:
Czy są jakieś ukryte haczyki, czy może jest coś co powinienem wiedzieć o tym internecie ?

Pozdrawiam
Wasz kochający mocno inaczej
MRWaćkowski
Reply
Nie korzystam z tego internetu, lecz może jakoś mogę pomóc.
Powinni mieć kilka/naście pakietów danych, o innych cenach - najmniejszy kosztuje to zachęcające 15zł, podejrzewam że jest niewiele większy od obiecywanej szybkości. Jeśli chodzi właśnie o nią to pewnie dociąga, lecz należy pamiętać, że prędkość łącza to ok. rzeczywista szybkość/8(jeśli będzie max czyli 150, będzie Ci zasysać pliki ok.18mb/s - oczywiście bez limitów). Ogólnie jeśli nie będziesz korzystać z niego poza domem to polecam stacjonarny.
Reply
Tongue 
Masz jak byk, że masz limit transferu danych i to jest jedyny haczyk. Co ci z tego 150mb/s, jak masz np. 3GB limitu? Nie wiadomo jak masz w umowie czy masz ustalony minimalny transfer czy jest tylko "do 150mb/s", bo wtedy nie ma progu dolnego.
Reply
Do stacjonarnego nie mam jak bo mieszkam na "miejskim odludziu".
Chodzi mi tylko o to czy będzie limit na transfer Smile.
Bo z takowym muszę się borykać T-Mobile...

UP:
Czyli limit danych jest na 100% ? Sad
Reply
Na 100%, bo nawet w reklamie gość mówi, że najtańszy pakiet danych kosztuje 15zł.
Reply
Jest haczyk oczywiście że jest... Mój kuzyn miał ten internet i pierwsze rachunki z promocji przychodziły jak było w reklamie 15zł lecz po 2-3 miesiącach kolejne rachunki wahały się między 150-180zł. Co do prędkości zauważ że mówią tam o ile słyszałem dobrze "do 150mb/s" kuzynowi rzadko kiedy dochodziła taka prędkość a zapomnij że będziesz korzystał z takiego neta gdzieś na odludziu a jak już by Ci się sfarciło to lagi niemiłosierne. W dodatku wiatr jak wieje a teraz zimą z takiego neta troche kłopot będzie korzystać bo może Ci przerywać. Ja miałem z Play i podłączyłem modem <-kompa ->satelity aby lepiej odbierał i mimo wszystko miałem lagi podczas wichury. Mimo wszystko nie polecam bawić się w takie internety... Najlepszy jak dla mnie jest z multimedi mimo wszystko że ma wielu "hejterów"

I co że mieszkasz gdzieś na odludziu. Kuzyn mieszka na wsi w grodziszczu i teraz ma neta z multimedi, idziesz do nich i podpisujesz umowę i nie mają wyboru skoro mieszkasz w Polsce mają obowiązek Ci założyć neta a jeżeli rozwiążą umowę to możesz starać się o odszkodowanie z powodu zerwania umowy z ich powodu.
Reply
LTE wyciąga duże prędkości,ale ma limit danych.
Reply
Czyli multimedia mi założy w każdym miejscu ?
Reply
Powinna założyć. Może zapłacisz 10-20zł więcej bo potrzebować będą więcej kabla. Mój kuzyn jak zakładał na wsi to przyjechali chyba z kablem 40m ale skracali to nie wiem ile potrzebował ale on ma dom jednorodzinny gdzie nie ma skrzynki od neta jak są w chyba każdym bloku w mieście.
Reply
Muszą mieć kable,jeśli nie mają to prawdopodobnie powiedzą,że nie założą lub zaproponują ci sfinansowanie im kabla.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)