Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet LTE w Plusie.
Na stronie jest napisane że nie ma możliwości w moim rejonie Angry
Reply
Mój ojciec pracuje w telekomunikacji i z tego co wiem, to całe magiczne 150mb/s to oszustwo. Może w Warszawie, ale w mniejszych miastach nie. Na wsi to już kompletnie. Z dwóch powodów:
a) nie znam szczegółów, ale w pewnych rejonach może być tylko np. 2mb/s. U mnie na przykład. Kable by nie wytrzymały więcej czy jakoś tak.
b) do 150mb/s to dosłownie do 150. Oznacza to, że mogą dać Ci 1 lub mniej i to legalnie.
Reply
Ja mam LTE od CP. Internet na odludziu ma przesyl rzedu 40mb/s,w miescie dochodzi do 80-90mb/s. Problem w pakietach, mam 20gb pakiet i nie starcza na pelny miesiac przy normalnym uzytkowaniu, bo trzeba ograniczac multimedia typu filmy. Za to w nocy mam 50gb, wiec co chce pobieram w nocy,a w dzien uzywam go normalnie. Lepszym rozwiazaniem na pewno jest internet z kabla nawet jak predkosc o wiele mniejsza. CHyba ze potrzebujesz mobilny to polecam pakiet w zaleznosci od uzytkowania 10-20gb, no chyba ze ktos sprawdza tylko poczte pare portali itp. to wtedy nawet 5gb mu wystarczy.

Cliffe:
Nie zadne oszustwo tylko sztuczka marketingowa, jest wyraznie napisane DO, wiec moze to byc 1mb/s a rownie dobrze 149mb/s,sam to zauwazyles. Poza tym nie znasz szczegolow a sie wypowiadasz, to nie chodzi o to by kable nie wytrzymaly tylko na odleglosc miedzy nadajnikami. SAm moglem miec neostrade tylko 3km by szedl kabel, wiec zaklocenia itp powodowaly by ze mialbym 1mb/s tylko. To ze jest u Ciebie 2mb/s nie oznacza ze w kazdej male miescinie czy wsi tak jest. Warto dodac ze ciagle stawiaja nowe nadajniki,a jak bezprzewodowy ma sluzyc jako glowny to warto zainwestowac w antene kierunkowa, u mnie moc sygnalu wzrosla o jakies 50%.
Reply
Mój brat to ma. Raz przyjechałem tam z laptopem na jakis tydzień, było tam chyba 15% limitu, grając z dwie godziny w LoL'a wykorzystałem limit :X 150 mb/s jest praktycznie nie do osiągnięcia, tylko sztuczka Plusa, która ostatnio strasznie nabrała chytrosci przez wielką konkurencję (wiem to dzięki cioci która pracuje w Plusie), brat wyciąga 30 mb/s około 20 km od Warszawy, szczerze mówiąc wolę mieć swoje 2 mb/s bez limitu niż fake'owe "Sztopiendziesiont megabajduf", których i tak nie wyciągnę i ma jeszcze limity. A z internetu korzystam, co by nie mówić, dużo.

BTW. Na nowym kompie s z kreską mi nie działa
Reply
Jak juz to megabitow. Plus jest pod kontrola CP teraz, stad maja dostep do LTE.
Reply
Big Grin 
Mam LTE jako zastępczy internet ;s Nie mieszkam w małym mieście ( Głogów ), a internet nie chce mi wyciągnąć ponad 2 mb/s Angry Może i wyciąga ( W Warszawie ) te 150 mb/s, ale jakbym mógł to przy chwili nieuwagi nie miałbym już limitu ... Np. Odpada Ci oglądanie youtube, streamów itd.

Old Akhved:
Nie wiem jak to zrobiłeś, bo mi za każdy mecz zabiera jakieś 20, max 30mb :x
Reply
Masz sam modem? Jesli tak to sie nie dziw, wystarczy zainwestowac w antene kierunkowa. Ja na wsi odleglej od duzego miasta o 40km,a od mniejszego o 15km pokazuje jak juz wspomnialem ok 40mb/s
Reply
Tak mam sam modem. Mógłbyś mi podać link do takiej antenki ? Chętnie bym w taką zainwestował ^^
Reply
http://www.cybertech.com.pl/
Te sa inaczej zbudowane, ale widac ze tez sie nadaja, ja kupilem od Cyfrowego Polsatu, wiec Ty tez pewnie mozesz, a jak nie to moze Plus bedzie mial. Cena podobna, ale za to gwarantuje ze bedzie dzialac poprawnie. Dodatkowo potrzebujesz kable zeby podlaczyc pod modem(z boku powinienes miec dwa wejscia, jedno dla anteny pionowej, drugie dla poziomej. Ja tylko amatorska z tego co wiem, wiec radze zadzwonic do CP czy jakiegos sklepu i sie dowiedziec.
Reply
E tam, pod koniec wyjazdu internet działał w kratkę:X
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)