Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc komputerowa.
1. Trochę dobrze, trochę źle.
2. Nie...
3. Nie...
Na chłopski rozum - nierezydentny działa, gdy dany program z wirusem jest uruchomiony. Rezydentny działa inaczej - "instaluje się", gdy program zostanie raz uruchomiony/w ogóle (zależy od wirusa). Kod binarny zapisuje się w pamięci systemu.
4. Serio? Więc taki spec komputerowy z ciebie, a nie wiesz, co to Sality? Wirus poliformiczny, infekuje pliki wykonywalne.
5. Źle. Zmienia kod swojego dekryptora, aby był najtrudniejszy do odnalezienia.
Reply
Kiedy gram w jakąkolwiek grę, bo 30 minutach gry, komputer automatycznie się wyłącza. Gdy próbuje go znowu włączyć ten po 5 sekundach znowu się wyłącza (jeszcze nie załadował się do końca).
Potem próbuje znowu Go włączyć, i wtedy reaguje. Wyskakuje mi przy włączaniu komunikat, w którym mam wybrać jak chcę uruchomić Windows XP. Awaryjnie czy normalnie. Zawsze daje normalnie i potem już wszystko chodzi ale gdy włączę grę to znowu się wyłącza i jest to samo..

O co chodzi i jak to rozwiązać? Wcześniej nie miałem takiego problemu.
Reply
Vipereczek
Kiedyś też tak miałem , pomogło mi odkurzenie/oczyszczenie jednostki centralnej ( W środku).
Reply
Mam dosyć spory problem. Potrzebuję nowej obudowy do mojego laptopa (msi cx620) i nie wiem jaką kupić. Opiszę Wam co się stało, żebyście mnie zrozumieli. Laptop mi upadł na prawy, górny róg i lekko się rozwalił. Przetrzymałem go, a on się coraz bardziej ułamywał, już nie mogłem prawie w ogóle go otwierać i zamykać, żeby się nie rozwalił do końca. Kilka dni temu trzymałem go na kolanach i ekran wygiął się pod kątem większym niż 180 stopni i wszystko padło. Oddałem do naprawy, facet podmnienił jakąś część i działa, ale potrzebuję nowej obudowy, najlepiej z jakimś zawiasem. Niestety na allegro jest jedna, ale uszkodzona, a na innych stronach są sporo warte. Znalałzem obudowy od innych, podobnych modeli msi, ale nie wiem czy są identyczne. Proszę o odpowiedzi gdzie lub jakie obudowy mogę kupić(mogą być używane)

tutaj np. podobny model - allegro.pl/kadlubek-obudowa-gorna-msi-cx-623-cx623-i2957875541.html
Reply
Czasami mój ekran robi się żółty? Co może być tego przyczyną? (ma jakieś pół roku)
Reply
Karta graficzna. Smile
Reply
Czemu nie mogę używać jednocześnie klawiatury i touchpada ? Mam sonego vaio e e2 z win8.
Reply
Zainstaluj sterownik do klawiatury jeśli takowy posiadasz.
Reply
A skąd mam go wziąć ?

EDIT:
Sprawdziłem sterowniki i są aktualne.
EDIT2: Już zrobiłem sam.
Reply
W jednej tylko grze, o dziwo, w Heroes V pada karta graficzna tzn. staty all, automatycznie spadają w dół, nie gram ją od dzisiaj, a problem występuje od niedawna.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)