Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc komputerowa.
Myślę, że temat przyda się wielu osobom, i mi teżBig Grin
Reply
Brick 
Cześć. Ostatnio znów pojawił mi się problem ' brak zainstalowanego urzadzenia wyjściowego audio ' i krzyżyk w prawym dolnym rogu ikonki dźwięku. Ostatnio ten problem pojawił się jakieś 3-4 miesiące temu. Wtedy po prostu pobierałem jakieś nowe bajery z windows update, resetowałem kompa i działało. Ale teraz nie. I tutaj pytanie: co zrobić? Oczywiście nagrodzę +.

Mam Windows'a 7, 32 bit.
Reply
Przez przypadek usunąłeś sterowniki karty dźwiękowej , myślę że to to bo też tak miałem Wink
Reply
Jest już temat Smile "Składanie komputera" - temat ogólny ...
Reply
Question 
Chciałbym powiększyć pamięć RAM swojego komputera. Czy mogę to zrobić sam będąc laikiem, czy bezpieczniej będzie oddać komputer do fachowca? Oraz jak oszacować koszt? Znaczy do tego przypuszczam będzie potrzebna wiedza jaki RAM potrzebuje. Chciałbym powiększyć z 4GB na 8GB. Mój komputer to Lenovo Y580.
Reply
A jak sprawdzić jakich potrzebuję, żebym mógł sobie pobrać?

Jbc. chyba miałem/mam Realtek
Reply
Sciagasz everest home edition patrzysz jaka masz plyte glowna i obecnie pamiec ram, dokupujesz taka sama lub takiego samego rodzaju, szukasz w necie informacji nt. ile plyta glowna obsluguje ramu. W dodatku zalezy jaki masz system bo nie kazdy obsluguje wieksza ilosc ramu.
Reply
Siemka. Podasz mi sterowniki do win7 basica stery do grafy Intel® 4 Series Express Chipset Family? Plus czeka.
Reply
Zobaczymy.

- podaj min. 3 sterowniki należące do Sality
- czym jest wirus polimorficzny?
- w jakich sytuacjach powinniśmy używać ComboFix?
- co rozróżnia wirusy rezydentne i nierezydentne? na jakie dzielimy rezydentne?

Ciekawe, czy odpowiesz na wszystko dobrze, "specu". Smile
Reply
ComboFix - skanowanie komputera w poszukiwaniu szkodliwych plików.
Wirusy nierezydentne - działaja o określonej dacie. np. zakończenie roku 28czerwiec to on bd działał wtedy . Big Grin.
Wirysy rezydentne- czyli ze po ich pobraniu od razu działaja bez określonej daty.

Sality- nie wiem kompletnie nic o tym . Big Grin

wirus polimorficzny- czyli taki który zmienia swoja własność . Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)