Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc komputerowa.
Brick 
Witam. Mój problem polega na tym, że po właściwym podłączeniu routera do komputera, urządzenie nie działa. Dioda zamiast świecić ciągle miga; a na pulpicie ukazuje mi się komunikat: "Kabel sieciowy jest podłączony/odłączony" - i tak w kółko.
To nie jest problem popsutego wejścia do PCta (połączenie antena-kabel-PC >> działa; połączenie: antena-kabel-ROUTER-kabel-PC >> nie działa). Router też jest ok (kupiony nowy; kabel z routera podłączony do laptopa - jest na nim Internet). Podejrzewam, że to coś z softem, ale nie jestem w stanie sam tego naprawić.
Dodam jeszcze, że jakiś czas temu miałem podłączony inny router, który się popsuł, i nie było żadnych cyrków z migającymi diodami...
Router: http://www.edimax.com/en/produce_detail....1&pl2_id=2
Windows XP
Reply
Instalowałem te sterowniki kilka razy i jakw wchodziłem w fife to niby wczytywała pada ale jak chciałem zrobić ustawienia(strzał,podanie itp) to w ógle przycisków nie czytało Angry.
Reply
Czyli coś z padem musi być Angry
Reply
Pewnie tak Angry.
Reply
temat do kompów sam załóżyłem i funkcjonuje dobrze , także nie wiem jaki ma sens drugi O.o
Reply
Bug 
Hmm. Moim zdaniem ja bym spróbował podłaczyć ten router do innego komputera i sprawdzić czy problem nadal jest. Jeżeli nie byłoby to problem byłby z Windowsem. Ale jeżeli miga to znaczy ze jest internet ja mam tak samo. Wink .
Reply
Information 
Podłączyłem do Laptopa i działało ok. Ale bardziej chodzi mi o to, żeby router był połączony kablem z PCtem, a żeby laptop łączył się bezprzewodowo.
Reply
Ale na tym sterach pisze że są do Visty ;x.
Reply
Hmm. Przecież skoro do routera podłączony jest kabel Ethernet z głównej anteny to juz powinno być wifi! Wiec. Musiałbyś Win7 wgrać i zobaczyc czy bd działać. Bo juz na XP nie ma sterowników z tych nowocześniejszych sprzetów.
Reply
Nie wiem po co Razer Naga. On jest głównie do MOBA/MMORPG. Jeśli do FPS'ów to lepiej DeathAdder.

Ta druga to już bym wolał A4Tech X7 z tych lepszych. Mam większą rozdzielczość, mniejszy czas reakcji, odważniki w środku, profilowanie. Myszki bezprzewodowe z reguły nie są do gier.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)