Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kompem
Siemanko, mam problem z kompem, a więc od razu chce napisac do wszystkich znawców, a żeby odpuścic sobie pisanie typu " zrób format " lub "wyczysc kompa" bo za takie coś będzie soczysty minus. Gdy już to przeczytaliście i jesteście zainteresowani pomocą mojej osobie przejdę do problemu. Otóż gdy chce włączyc kompa ten odmawia posuszeństwa i zaczyna mi piszczec, piszczy bez przerwy dopóki nie wyłącze kompa, resety nic nie dają. Czasami jak mi się odpali po dobrych 20 minutach próbowania wreszcie się włączy i umożliwi mi załatwienie na nim spraw, do czasu aż nie pokaże mi się bluescreen. Potem ta sama bajka jak w modzie na sukces. Jeżeli ktoś wie jak temu zaradzic, co zrobic itd bardzo prosze o pomoc, na pewno sie odwdziecze chociazby plusem.

pozdrawiam i prosze o przeczytanie calego postu 2 razy zeby uniknac nieporozumien. Specyfikacje kompa moge podac jednak dopiero jak znajdzie sie ogarnieta osoba Smile
Reply
Kiedy ostatni raz robiles format? I ile komp ma lat?
Reply
Thumbs Up 
Hmm, format robiony byl 2 miechy temu. Komp jest dosc stary, chociaz niektore czesc byly wymieniane, wiem ze nic sie nie grzalo tam.
Reply
Masz platnego anty wirusa?
Reply
Korzystam z avasta
Reply
Sciagnij demo Kasperskiego i nastaw na skan.
Reply
Nie mam jak kompa wlaczyc tzn ciagle piszczy
Reply
Warto zobaczyć czy wszystko jest poprawnie podłączone w obudowie. Ja kiedyś coś pomieszałem i też piszczał po włączeniu.
Reply
Krótka piłka coś jest nie tak,nam w szkole się też tak robi na informatyce.Musisz dać do naprawy do jakiegoś informatyka,jak nawet się nie chce włączyć to szkoda gadać.

+ Możliwe że są jakieś,kable niedociśnięte,luzne ale tylko ja tak myśle.

Pozdrawiam . Cool
Reply
Rozkręć kompa wyczyść jego wnętrze,upewnij się czy wszystko jest poprawnie zamontowane czy czegoś nie trzeba wymienić.Jak nie pomoże to należy udać się do specjalisty.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)