Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Elektroniczny notes"
Witajcie, witajcie.
Poszukuję pewnego przenośnego urządzenia, w którym to będę mógł łatwo i wygodnie pisać notatki, zapisywać je, edytować, usuwać, etc.
Taki jakby elektroniczny zeszyt / notatnik / dziennik.
Nie musi być jakoś szczególnie duży, nie musi mieć nawet kolorowego wyświetlacza.
Zależy mi tylko na tym, żeby móc zapisywać jak już wcześniej wspomniałem notatki.
I sprzęt ma mieć albo dużo wbudowanej pamięci, albo posiadać funkcje połączenia z komputerem np. poprzez USB. ( to drugie byłoby lepsze )
I tak rozsądnie z ceną.
35 euro maksymalnie.
Bo przecież nie kupię 'zwykłego notatnika' za jakąś gigantyczną cenę.

Urządzenie będzie wykorzystywane do tworzenia tak zwanego "dziennika snów".
Dlaczego po prostu nie chcę pisać w zwykłym zeszycie, albo chociaż na komputerze?
Otóż z samego rana nie mam zbytnio siły na jakikolwiek na pisanie odręcznie, a nawet jeśli, to i tak się nie rozczytam.
A do laptopa - nie mam czasu.
Więc najlepiej korzystałoby mi się z takiegoż przenośnego sprzętu, którym mógłbym operować nawet na jakichś wycieczkach, w szkole i tym podobne.

Dobre propozycje standardowo nagradzam plusami.
Reply
To się nagrywaj na dyktafon albo komórke bedzie szybciej, mój kolega robił i robi od ponad roku dziennik snów prawie codziennie i miał bardzo mało świadomych snów ja nie robiłem i.... miałem je co noc lub prawie Wink
Reply
Dyktafon jest nawet dobrym pomysłem, ale skoro źle piszę odręcznie nad ranem kiepsko, to co dopiero będzie z mową? Cool
Reply
Heart 
Osobiście jak uczę się i słucham ciągle innych piosenek to potem wystarczy, że sobie zanuce i umiem. Tak samo jak z rozmową, gadalem z kimś w realu tu i tu 1 raz tam bylem idę tam 2 raz i pamiętam rozmowę sprzed roku. Jakbym nawet mówił niewyraźnie a starał sięskupić to nie tyle słowa co dzwięki pomogły by nie opisać sen ale sobie go na nowo przypomnieć. Tyle że ja mam bardzo specyficzną pamięć. Mi wystarczy, że na podłodze leży koszulka z wf wyjęta z plecaka bo nie chciało mi się jej wynosić do kosza na bielizne wstaje zerkam na nią potem wracam ze szkoły biorę się za to i przypomina mi się o czym myślałem rano po wstaniu a zapewne myślałem o śnie i że jeszcze spaaaaaać.
Reply
allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=elektroniczny+notes
jeszcze na ibayu mozesz poszukac.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)