Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon do 300-400zł
Szukam mikrofonu USB do 300zł,dodatkowe 100zł na jakiś pop filtr i stojak.Co byście mi polecili?
Reply
Samson C01u popkiller ręczej roboty , i lepszej jakości nie wyciągniesz Cool stojak dostaniesz mały żeby na biurku postawić
Reply
Tutaj maż ich sporo.
fabrykadzwieku.pl/pol_m_Naglosnienie_Mikrofony-532.html
Reply
Cena nie znaczy jakość,wole żeby ktoś mi polecił,niż podawał link do sklepu.

Łowca Drexenus:
Zalinkowałbyś gdzie to można kupić? Stojak wolę oddzielnie,bo większość mikrofonów w tej cenie ich nie posiada lub daleko od buzi się znajduje.
Reply
allegro.pl/samson-c01u-usb-pack-mikrofon-pojemnosciowy-usb-i2830425391.html Z tym jest taki stojak mały na 3 nózkach idealny na biurko , ustawisz sobie jak ci wygodnie będzie Tongue
Reply
Tam na zdjęciu niema statywu,nie lepiej kupić bez i dokupić sobie pod własne rozmiary.Wszystkie stojaki i mikrofony mają takie same uchwyty do przymocowania?

Gdzie mógłbym kupić dobry popfilter?
Reply
images.thomann.de/pics/prod/114395.jpg To jest w zestawie , i powiedz mi na cholere 5 dych wydawać na coś co można zrobić samemu i wogóle niebędzie różnicy nie licząc wyglądu ; O ?
Reply
Wole jednak zakupić popfilter niż robić samemu,bo słyszałem,że lepiej jest kupić niż wykonać.
Reply
W tym przypadku nie ma żadnej różnicy Tongue A wydawanie 50zł na coś co bez problemu zrobisz samemu jest bezsensowne Tongue
Reply
Smile 
Rozmawiałem z paroma gitarzystami i twierdzą,że lepiej kupić niż robić.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)