Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze słuchawkami
Wink 
Jakieś trzy, cztery dni temu kupiłem nowe słuchawki. Wszystko chodziło, super. Dzisiaj włączam komputer, próbuję coś odsłuchać i dźwięku nie ma. Wszystko wszędzie ustawione na maksa. Co ciekawe dźwięk w komputerze chodzi idealnie, tylko ten z internetu nie działa. Komputer się zachowuje, jakbym w ogóle nie puszczał muzyki (screenshooter.net/8912814/audrheb - tak to wygląda kiedy jest coś w internecie włączone). Dźwięki systemowe, GG - nie ma problemu. Jeśli to coś pomoże, wczoraj podłączyłem te słuchawki do tabletu, chodziły normalnie. Nie ma ktoś pomysłu co to by mogło być?
Z góry dziękuję za pomoc.;D
Reply
Dźwięków z internetu nie słychać na słuchawkach, ale programy itp. tak?
Reply
Tak, wszystko poza internetem słychać. Gry, muzykę puszczaną z pliku, programy itd.
Reply
Albo masz coś źle ustawionego w przeglądarce albo karta dźwiękowa ci się psuje , patrząc na jaką masz to nie dziwne Tongue
Reply
Shocked 
Banalne pytanie, ale nie masz po prostu gdzieś wyciszonej przeglądarki?
Reply
Masz najnowsze sterowniki?
Reply
Na 100% nie.
komilll:
Tak.
Właściwie mam wrażenie, że słuchawki popsuły się bezpośrednio po podłączeniu do tabletu.
Reply
co to za słuchawki ?
Reply
Mix Style, czy coś takiego. Nie kupowałem z pudełkiem.
Reply
Chińskie słuchawki + zintergrowana karta to nawet nie ma sensu czegoś przy tym robić , bo jak to naprawisz to zaraz sie co innego zepsuje .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)