Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smartfon do 300zł.
1. Jaki byście mi polecali smartfon do 300zł może być nowy lub używany.
Nie podawajcie mi ofert z allegro, tylko po prostu napiszcie jaki model i krótko dlaczego akurat ten.

2. Napiszcie mi kilka smartfonów z wysuwaną klawiaturą qwerty.
Reply
Najtanszy x10 mini pro z wysuwana, jednak odradzam fizycznej klawiatury qwerty, lepiej kupic telefon z dobrym dotykiem. Z uzywanych polecam galaxy mini 1,2, ace, sony ericsson live with walkman. Nie bierz Noki bo nie maja androida i strasznie mulasto chodza. Najlepiej brac SE Lub Samsunga, bo jest duzy wybor no i ceny korzystne. HTC robi dobre telefony ale nie w tym przedziale. Tez nie kupuj zbyt starego modelu bez wsparcia. Warto zainteresowac sie tez X8 zwykla lub X10.

Z mniej znanych:
ZTE Blade-super stosunek cena/parametry
HTC WIldfire S
Motorola Milestone-ma qwerty
Reply
Za te pieniądze możesz mieć używanego Samsunga Gio, trochę muli jak go zapchasz aplikacjami, ale jak będziesz dbał to nie. Nie jest to ajfon, ale ma wszystkie funkcje, jakich można wymagać od średniego smartfona.

I jakbyś kupował (z innymi telefonami pewnie też tak jest), to postaraj się, żeby nie był z żadnej sieci tylko "czysty", koleżanka ma Gio właśnie z Playa i jej jakaś idiotyczna melodyjka gra głośno jak włącza tel - to jeszcze pół biedy, ale ma zapchane aplikacjami wgranymi fabrycznie, niepotrzebnymi ale mulącymi pamięć. Ja mam tel z Orange i nie tak źle, ale też mam jakieś Orange TV i inny szajs, którego nie idzie odinstalować.
Reply
Może HTC mozart używany. W margo na nim nie pograsz ale inne strony płynnie chodzą.( Nie wiem czy znajdziesz za 300zł(ale na allegro jakieś były takie tanie Tongue )
Reply
Thumbs Up 
Ja polecam Samsunga Wave Y, sam go używam i jestem zadowolony. Internet śmiga i dotyk ma naprawdę dobry. Do 300 zł, może Ci się uda kupić nowego. Smile
Reply
Lightbulb 
Polecić nie polecę nic za bardzo, ale odradzę smartfony z systemem Symbian, no tak zacina, że nie wiem...

Viridiann:
Ajfon to też nie jest jakiśmegasuper, służy mi jako pendrive...
Reply
Gio to brat mini 2 ciut slabszy ale podobne pieniadze.

Tynakit:
Mozart slabe parametry.

Don Morello:
Wave Y ma bade a nie androida, wiec tez wypada gorzej.
Reply
Nie wiem czemu, ale gdy gadałem z kumplami na ten temat (bo sam na fonach się dobrze nie znam), to mi odradzali, twierdzili, że na X10 android nawet muli.

Viridiann:

Mi tam nie zależy na jakimś wybajerzonym ajfonie, najbardziej mi zależało na jakimś smartfonie, żeby mieć jakieś nudo eliminatory typu jetpack joyride, lub fruit ninja i klawiature qwerty, żeby nie było problemu z pisaniem sms`ów, lub na GG. Myślałem nad x10, bo ma dosyć wygodną klawiaturę.

Tynakit

Do margo to ja kupuje psp go! Cool
Fona kupuje do dzwonienia, lub sms`owania, a do gier psp go. Tongue

Planowałem kupić używane psp go, bo odkładam na nowego kompa, na allegro trafiają się oferty 100 - 200zł, więc tylko pozostaje wierzyć, że po świętach takie oferty będą.
Reply
x10 jest dosyc starym modelem juz, ale ma za to wiekszy wyswietlacz od mini 2. Ja mam mini 2 co prawda przekatna nie jest rewelacyjna ale nic nie scina, ma parametry lepsze od galaxy ace, ktory jest wiekszym bratem. Takie gry jak wymieniles chodza bez problemu, ba! nawet z kolega gram w mmorpg przez neta i nic sie nie tnie. No i dotyk rewelka niby maly ekran ale dzieki multi-touch i super czulosci wszystko jest precyzyjne. Ceny mini 2 polecialy w dol, jest dosyc pospolity, ludzie go biora bo ma swietny stosunek jakosc/cena. A jakosc wykonczenia przebija SE szczegolnie starszej serii Xperia.
Reply
Bada jest dobra, tyle, że nie ma tylu "świetnych" aplikacji co Android. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)