Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smartfon do 300zł.
Photo 
Mi Gra chodzi na mini 2Smile

Don Morello:
Nie mowie ze jest zla, ale jak komus zalezy na personalizacji i dostepowi do najnowszych aplikacji to android wygrywa ze wszystkim.
Reply
Czyli podsumowując: Xperia x10 mini pro była by dobrym wyborem?
Reply
Q Dance:
Mój kolega posiada xperie x10 mini pro, według mnie szału nie ma. Nie przepadam za małymi wyświetlaczami, ale kto co lubi. Tongue
Reply
A czy "android się ścina" jak to powiedzieli moi koledzy?
Koledzy mi mówili, że x10 mini pro ma strasznie słabego procka.
Reply
Mnie też zależało na qwerty, ale zdecydowałam o telefonie bez niej (SGS+) i po tygodniu używania byłam w stanie przyznać: swype to najwygodniejszy sposób pisania sms. I wszyscy znajomi, którzy spróbują, przy nim też zostają. Nie decyduj się na qwerty kosztem gorszych "wnętrzności", wg mnie przynajmniej to błąd.
Reply
Dobrze prawisz.

X10 mini pro to stara konstrukcja i jedyny plus to ze jest bardzo maly i to tyle, ekran dotykowy w nim jest za maly przez to osoby majace dosyc duze dlonie maja klopoty z obsluga. Lepiej bierz samsunga mini, a jak wolisz Se to live with walkman ktory ma parametry jeszcze lepsze.
Reply
Galaxy Pocket, mam taki tymczasowy bo poprzedni się zepsuł, komfortowo się po internecie można poruszać gdy się pobierze operę z android market na telefonie. Jak na 2,8calowy ekran to telefon jest okej.
Poczytaj w internecie, ogarnij recenzje, filmiki itd.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)