Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tele
witam Smile
Mam telefon Samsung Monte s5620. i mam w nim przeglądarkę opera mini 6. Włączam Gra i wszystko działa normalnie tyle że w grze się nie da chodzić ani nic robić Huh tylko mapkę widać. Czy jest jakiś dodatek lub coś co pozwoli na granie na telefonie? Mam do rozdania trzy + Smile
Reply
Mi na LG kp500 na operze mini 6 chodzi, musisz kliknąć na miejsce na mapce i czekać, animacji nie będzie, ale postać przejdzie.

p.s. Setny post Smile
Reply
a na Samsung monte s5620?
Reply
Nie masz racji mi na Nokia N97 też mam przeglądarkę opera mini 6 i mi chodzi trzeba tylko skonfigurować telefon lub Opere .
Febetovre:

Skonfiguruj opere i będzie działało. Big Grin Licze na +.
Reply
Przylacze sie a na SE c902 na operze tez moge grac w Gra? Bo mi ine wyskakuje okno logowania
Reply
Tak . Na nowszych telefonach chodzi tylko najlepiej na opera mini 6 tam płynnie chodzi.
Reply
Smile 
Dzięki za +
Zależy też jakie masz łącze, jeśli łączysz się przez Wi-Fi to raczej nie pójdzie, musisz przez operatora, najlepiej w sieci 3g, i przy małym zasięgu też ci nie pójdzie.
WilkuSiek:
Ty też masz rację.
Reply
Również mam ten telefon. Wiele razy próbowałem uruchomić margo i taki sam był problem jak u Cb. Ale się uruchomiło na orginalnej.
Reply
Zależy jaki masz telefon a jaką masz przeglądarkę ?
Reply
Wydaje mi się ze problem jest w tym że komórka ma za mało pamięci i nie utrzyma animacji i postaci Tongue
Mi np nie wyskakuje okno logowania na mojej komórce a na kolegi mogłem tylko walka była beznadziejna i nie dało się nic robić oprócz chodzenia Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)