Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z internetem daje +
Witam od kilku dni mam problem z internetem ;c niesamowicie się muli , wszystko wolno chodzi itd , na początku myślałem że jakieś przejściowe problemy ale to nie przeszło , strona bo kilkanaście sekund mi się ładują : < Z ciekawośći weszłem na test speeda i taki wynik :
http://www.speedtest.pl/test/49477749
No niezbyt ciekawy ;c no myślałem sobie robią coś tam przez te kilka dni , może wichura coś zerwała itp , a z ciekawości odpaliłem torrenty jak to będzie wyglądać i w wynik mnie maksymalnie zaskoczył o.o
w614.wrzuta.pl/obraz/3Wl67EcEDxC/utorrent
Na torrentach ciągle coś takiego się utrzymuję , więc pomyślałem że mam jakiegoś wirusa na kompie , włączyłem najpierw ccleaner potem AVG aktualna wersje free no i kolejny problem , w AVG wyskoczyła informacja o aktualizacji bibliotek , że je ściąga i przez godzine pobrało się aż 5% -.- , nie ma raczej szans żebym to pobrał całe do końca , bo co wyłączam program to od począku sie pobiera , a kompa na 20h nie zosawie , no i tu pytanie do was spotkał się ktoś z czymś takim wie jak zaradzić ?
Reply
Po pierwsze masz router, czy bezposrednio po kablu net? Zadzwon do operatora spytaj sie czy od strony technicznej wszystko w porzadku. On Cie pokieruje jak zrobic test. Moze byc tak ze router jest uszkodzony- mialem identyczna sytuacje i musialem wymienic router. Moze ktos sie podpial pod Twoja siec? Ja mam Avire Free i ladnie skanuje, zero syfu, CCleaner nie usuwa wirusow, ale zbedny syf. Zrob na nowo speedtesta.
Reply
może ktoś od ciebie ściąga neta?
Reply
Nemiz:
Gdy włącze takie np Torrenty to wszystko chodzi tak jak powinno , i tylko ten program działa tak jak powinien ;c Z resztą są problemy testowałem 3 różne przeglądarki i na każdej to samo ;c a skoro na torrentach jest ok czyli nic sie nie uszkodziło , neta nikt nie ciągnie

łącze się przez router
Reply
Centrum sieci i udostępnienia > Połączenie lokalne > Właściwości > Protokół internetowy w wersji 4 > Właściwości > Użyj następujących adresów serwerów DNS. Preferowany adres DNS - 8.8.8.8 / Alternatywny adres DNS - 8.8.4.4
Jeśli to nie pomoże, to wejdź na tą stronę i ściągnij plik do skanowania: http://www.eset.pl/Pobierz/Dodatkowe_narzedzia/ESET_Online_Scanner
Reply
a jak to zrobic na xp Big Grin
Reply
Masz rację. Też tak zrobiłam.
Reply
nie pomogło nawet transfer spadł o 4kb ; c
Reply
Dzwon do obslugi technicznej Twojego operatora, bo takie gdybanie na forum nic nie da,a tak to wyjasnisz wszystko.
Reply
masz za cienki kabel, musisz go pogrubic, znam na to sposob - o to komenda [.b]/[/.b]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)