Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spowolnić łączę internetowe
Witam mam pytanie jak maxymalnie przeciążyć łącze internetowe , tak by wczytywanie na jedną stronę zajmowało kilkanaście sekund itp -.- , nie chodzi mi o jakieś programy na mój komputer , tylko tak żeby cały router przeciążyło ...
Reply
Odpal ściąganie.
Reply
A co, ciągniesz od sąsiada? Spróbuj pobierać coś z torrentów + ściągnij xSplita i zrób Live'a. Big Grin
Reply
Jak spowolnisz ściąganie u siebie to także inni powinni mieć gorzej. Jak ja coś ściągam to na lapku taty muli, ale też zależy od neta.
Reply
Odpal kilka kart z filmem na YT (w hd - dłużej się buforuje) i ściągaj kilka dużych plików na raz.
Reply
A nie lepiej Emule? To jest taki zamulacz, że porażka.
Reply
Nie chciał żadnych programów na swój komp, więc doradziłem ściaganie przez przeglądarkę. Tongue
Reply
Nie wystarcza mi -.-

Problem jest taki że mam łącze dzielone z bratem przezz Router , no i brat od wczoraj ściąga jakiś syf , cholera to wie co tam jest i ja przez to przez cały weekend mam cały spowolniony komp , strony po kilka sekund mi się ładują , mogę pomarzyć o płynnym oglądaniu np filmiku na youtube bo co chwile jest ładowanie -.- Nie mam siły już by się z nim kłócić by wyłączy; śćiąganie , dlatego mam zamiar go pokonać jego własną bronią , tzn . jeszcze bardziej mu spowolnić neta , by wchodzenie na np gg zajmowało mu kilka minut , nie miał praktycznie możliwośći włączenie youtube . Zwykłe sćiąganie mi w tym nie pomoże bo mam prędkość wtedy z 40kbs ;c i nawet nie idzie odczuć że coś ściągam
Reply
Tak jak mówiłem - zrób live'a i odpal torrenta. Przy samym live ściąganie spada mi do 20kb/s... Tylko ustaw wysoką jakość Tongue Wpisz w google jak zrobić LIVE na Twitchu i już Smile
Reply
Information 
Stary tylko pytanie ile to zajmuje ? Na google teraz raczej nie wejde , albo jak wejde i zanim to znajde to kilka minut minie ... sprawdzałem teraz na internet speed mam 25kb\s ściąganie i 1kbs wysyłanie ....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)