Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spowolnić łączę internetowe
Zmień mu ustawienia karty sieciowej na najniższy możliwy, będzie miał taki wolny net... Tongue
Reply
Jakieś 20mb Angry Z tym będzie problem.
Reply
W sensie że jak Big Grin ? Nasze komputery nie są jakąś ze sobą połączone , tylko przez ten nieszczęśny router który łączy nasz z internetem
Reply
Gdzie jest ustawiony router? Big Grin
Reply
Jaki on ma system operacyjny?
Reply
Smile 
Windowsa 7 a ja xp .
Nitwash Quimim:
Nawet nie wiem , chyba ma tam jakąś swoją pamięć bo nie ważne kto zrobi formata to zawszę jest tak jak było nic nie trzeba z powrotem konfigurować
Reply
Chodziło mi raczej o to, że możesz go wyłączyć... A jak brat się ogarnie i wyjdzie zobaczyć co się stało czy coś(pobieranie się zatrzyma) to szybko ściągnij te programy o których mówiłem i zacznij spowalniać łącze Tongue
Reply
Kurde... Na XP to jest tak:

Start -> Panel sterowania -> Połączenie sieciowe i internetowe -> Połączenie sieciowe
Tam masz sieć. Klikasz na nią lewy przycisk myszki -> Właściwości
Masz "Ogólne". Tam jest ikonka "Konfiguruj..." Klikasz na nią, potem "Zaawansowane". Możesz się tam bawić z dwoma ostatnimi opcjami. ("Rozmiar buforu...", "Szybkość łącza/tryb dupleks"). Nie wiem jak na 7.
Reply
Zainwestujcie w router i podzielcie lacze miedzy was dwoch. A jak nie to sa programy do zarzadzania polaczeniem, jednak w wersjach premium dopiero daja opcje modyfikowania predkosci.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)