Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki nauszne do 200zł
Witajcie.
Poszukuję dobrych słuchawek do słuchania muzyki, w cenie nie większej niż 200zł.
Jakość dźwięku nie musi być jakaś dobra.
Zależy mi tylko na izolacji i dobrej przenośności (czyli dobrze żeby kabel miał max 1,5m) . Ale mimo tego drugiego, wolę słuchawki przewodowe od bezprzewodowych.
Muzyką jakiej ostatnio najczęściej słucham jest rock progresywny i psychodeliczny.
Możecie wziąć to pod uwagę Wink .
Dobre propozycje nagradzam plusami.
Reply
allegro.pl/sluchawki-superlux-hd-681-promocja-hd681-i2827651756.html
allegro.pl/ShowItem2.php?item=2808956711&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=72
Reply
Gdy inny kolega z forum pisał mi gdy miałem to samo pytanie, polecił http://www.djshop.pl/i9456,aerial7,aerial7-matador-deep-purple.html Sam takie zamierzam kupić Big Grin
Reply
Bardzo dobra jakoś dźwięku jak na słuchawki z niższej pułki, czuć nawet fajny bass.
Wytrzymałe, bardzo dobra izolacja kabel 1,5m.

Mowa o słuchawkach Philips SHP 1900. Dla mnie idealne. Wybierałem między Creative Fatality i Sennheiser i zdecydowałem że jak za 40zł mogę mieć wypas to nie będę przepłacał. Jestem zadowolony.
Do muzyki i tak mam słuchawki marki Technics, ale są za 500zł, więc nic o nich nie piszę.
Reply
Sennheiser HD202
Reply
akg k77
jakieś Aeriale
Superlux HD681 black-silver zaoszczędzisz 100zł a będziesz miał jedne z najlepszych słuchawek jakie można dostać w przedziale 100-500 zł
sprawdź jeszcze firmę denon
Reply
Co do tych 3 to Denony sa 200zł i Cale je miażdżą :3 .
Reply
Michało:
Co do tych 'Superlux', to wszystko fajnie, złącze 3,5mm mi baaaaaardzo odpowiada, budowa ładnie się prezentuje, ale 2,5m kabla to chyba troszkę za dużo Angry
Reply
Big Grin 
kabel możesz wymienić po rekablowaniu działają nawet lepiej koszt dobrego kabla 1,5 /1,8 40/50 zł
Reply
Grzebanie , lutowanie w chińskich rzeczach jeśli jeszcze działają :3 Widać że nie jesteś pokoleniem wychowanym na pegasusu Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)