Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop.
Minecraft i CS nie idą w parzę. W Minecrafta i CS'a pograsz na używanym PC za 500 zł bez lagów.
Poza tym bierz PC. Myślę że za te dwa kafle mógłbyś złożyć dobry komputer, który byłby lepszy aniżeli gotowiec, ale do tego potrzeba jeszcze pomocy jakiegoś informatyka, który go poskłada.
Reply
Music 
Jeśli Minecraft i Cs to ważna jest również szybkość internetu,jeśli chcesz grać na multi,a sądzę że chcesz.
Reply
Myślę,że laptopy nie są najlepsze do grania sam mam laptopa i już mnie on denerwuje w Gra ciągle lagi. Najlepiej tak jak wspomniał Erasus poskładać kompa najlepiej się sprawuje taki pozro Tongue
Reply
techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72889&s=55807&s=55155&s=71389&s=57242&s=59683&s=72511&s=66488&s=39327

Proszę, wyszło 2223 zł, może być taniej ale wrzuciłem tego spartana bo te boxowe chłodzenia AMD są głośne.
Na takim zestawie pograsz sobie w większość nowych gier na dosyć fajnych ustawieniach graficznych. Wink

Atminus

Brawo dla ciebie, zauważyłeś, że to tylko propozycja? -.-
Reply
Autor tematu prosił o laptopa, nie pc. Na siłe dajesz pc.
Reply
Mam laptopa za 2000zł jest bardzo dobry pięknie chodzi system win 7 nic nie tnie procek piękny dobra pamięć masowa wszystko jest pięknie Dodgy Intel core i5 Radeon graphics

Polski Polak:
Polecam laptopy HP ja posiadam tej firmy od ponad roku działa bez zarzutów Big Grin
Reply
Yashar:
Mam tego laptopa i bardzo dobrze mi się sprawuję. Taki procesor w zupełności wystarcza
Reply
Martti:

Czy wy nie możecie zrozumieć, że chcę mu tylko uświadomić to iż laptop za 2100zł do gier się nie nadaje?
I pokazuje mu co mógłby mieć w tej cenie jeśli chodzi o PC..
Reply
Jeśli już upierasz się przy laptopie to bierz te firmy Lenovo. Zdziwisz się różnicą między lapkiem z Lenovo a ASUS'em za te samą cenę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)