Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet
Witam! Już niedługo kończy mi się umowa z Orange w sprawie internetu, mam jakiś do kitu, na limit. I teraz to was takie pytanie: Myślałem nad przeniesieniem się Orange, ale na internet domowy (bez limitu, ok 20mb/s) i kojarzę że jedna ze stacji (wież czy jak to tam) znajduje się w miejscowości obok. Tylko czy internet z Orange jest dobry?

Jeszcze takie drugie pytanie, też dotyczące internetu, czy internet z t-mobile ma w ofercie tylko internet z limitem? Czy mają też internet bez limitu transferu danych. Wiem że mają jakiś internet na 6, 10 i 20mb/s z routerem.
AtEdit: Stacja* t-mobile znajduje się u mnie w miejscowości.

Proszę o odpowiedzi. + Czekają. I myślę że coś zrozumiecie z tego co napisałem.
Reply
Orange... Internet DO 20mb/s a nie 20mb/s Tongue
W rzeczywistości wychodzi jakieś 4mb/s downloadu i 300-500kb/s uploadu Wink
Reply
Ty również mylisz pojęcia.
20mb/s czyli 20 Megabitów na sekundę. 8 Megabitów to ok. 1 Megabajt, czyli mając internet 20mb powinieneś mieć pobieranie 20 Megabitów na sekundę, ale zaledwie 2,5 Megabajtów na sek.

#Edit
Literówka.
Reply
MB/s to megabajt na sekunde a nie nie megabit.
Reply
Raczej w naszym kraju nie ma internetu 20mb/s... no chyba, że 160Mb/s z UPC czy tam 150... Jeśli się nie mylę to chyba popełniłem błąd - Megabity zapisuje się bodajże 1Mb/s

Co do drugiego pytania - Ja nie znalazłem, ale nie polecam i tak. Mój tata ma od nich mobilny internet i to jest tragedia. Niedawno mój brat wziął modem w Orange i mówili coś, że mają wspólny maszt czy coś z T-mobile i zasięg będzie dobry. Wnioski?
T-mobile - 128kb/s pobieranie.
Orange - 700-800 kb/s pobieranie.
Reply
Thumbs Down 
Jak masz stacje t-mobile, to bierz jak najbardziej! Tongue
Ja mam daleko do stacji i nie jest tak tragicznie Tongue
Co do drugiego pytania, to nie maja internetu no-limit
Ja mam 7gb i miesiecznie max 2gb strace Tongue
Reply
1Mb/s - jeden megabit na sekundę
1MB/s - jeden megabajt na sekundę

Ja nie znoszę, gdy mam mieć limity. Sam szukałem dobrego neta, ale z t-mobili, orangów i innych dziadost nie da się nic zrobić. Myślałem nad Cyfrowym Polsatem. 150Mb/s. Bardzo ładnie. Scrolluje i mam limit do 6 czy 9 GB miesięcznie... Dobra. Tylko, że ja dziennie dużo ściągam + YT + Anime + programy. Limity to rzecz, której unikam na kilometr.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)