Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki.
Brick 
Cześć, szukam nowych słuchawek, myślę że 250 zł wystarczy na jakieś solidne. Koniecznie z mikrofonem.
Obecnie mam słuchawki Creative Fatal1ty, ale powoli zaczyna mi się rozłączać kabelek przy regulacji głośności (z tego co słyszałem to główna wada tych słuchawek), teraz szukam jakiś niezłych słuchawek których prędko nie rozwalę. ^^
Jakieś propozycje?
Reply
Ja na wstępie powiem byś nie kupował podróbek beatsów na allegro. 1.Przepłacisz (w normalnych też przepłacasz ,ale jakość o 200% lepsza ,porównywałem z kolegą ,który się podkusił by zakupić Smile )
2. To tani szmelc bez jakości materiału i dźwięku.
Dobre słuchawsy robi sennheiser , wielu moich znajomych korzysta i poleca.
Reply
Denon ahd 310
creative aurvana live Tongue W tym przedziale nie będzie nic lepszego Tongue
Reply
Gamecom 380(dźwięk 2.1) lub 780 (dźwięk 7.1). Mocne, solidne, dobry dźwięk, niezły mikrofon, regulacja głośności na lewej słuchawce, gruby i długi kabel. Obie wersje dobre jak na swoją cene, w recenzji PCFormat zajęły pierwsze miejsce Smile
Reply
Przejrzyj modele Sennheisera. Trzymaj się z daleka od "gamingowych" słuchawek.
Reply
Póki co myślę nad Gamecom 780, ale też wcześniej myślałem nad Creative które podał Drexenus. Tongue Jeszcze poczytam trochę o tym wszystkim, a póki co jestem jeszcze otwarty na propozycje. Smile
No i też potrzebuję czegoś twardego, nie chcę żeby słuchawki za 200zł szybko poszły do kosza bo kabelek się rozerwał. Jeszcze to przylutuje, ale chcę mieć jakieś w pogotowiu. Tongue
Reply
Sennheiser HD202
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)