Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avila i net - problem.
#1
Witam!
Otóż niedawno (2 miesące temu) kupilem Avila GPS i nie moge połączyć się z Internetem mimo że pobrałem konfiguracje - http://www.plus.pl/ustawienia/default.aspx?appid=1&prod=Samsung&model=S5230%20Avila wie ktoś jak skonfigurowć telefonik aby net chodził i najlepiej pobierał z pakietu?

Za pomoc wielki PLUS

P.S.
W temacie powninno być GPS ale pisze żeby nie używać Caps Lock`a SadHurin:
Neyren:
Wiecie jak skonfigurować? Mnie nie obchodzi czy opornie czy nie.Atedit
Thinkerowi się nudziło i chat`a w Ithan zablokował Dodgy Chwała mu za to mniej spamu Dodgy
Reply
#2
Sad 
Ogólnie, BARDZO odradzam korzystanie z Avili do przeglądania internetu. Zwłaszcza dlatego, że nie ma Wi-fi.
Telefon dobry sam w sobie nie jest, a jeśli chodzi o internet - jest oporniejszy niż np. Nokia e51 czy inne starsze modele z dostępem do internetu/wi-fi.Tak, swoja drogą, to jestem posiadaczem Nokii e51, a Avila umarła dość niedawno i wiem, co porównuję.
Reply
#3
Zawsze na takie telefony można ściągnąć Operę Mini- bardzo wygodnie się przegląda, i tak przerabia strony, że mało pieniędzy ciągnie.
Reply
#4
Właśnie w tym rzecz, że Avila ma oporny, przestarzały interface Szajsunga, nie wchodzą w nią ŻADNE aplikacje. Wiem, bo próbowałem. Za tą samą cenę można kupić Samsunga Monte, lepszego o 3-4 klasy.
Reply
#5
A za tę samą cenę co Monte- Xperię X8 z Androidem Big Grin

Ten "system" Szajsunga jest koszmarny, ale miałem Corbiego (brrr!) i niektóre aplikacje (np. Opera) działały. Więc na Avili też powinno.
Reply
#6
Co racja, to racja, jednakże telefon, który nie był w stanie podołać kilku grom, takim jak np. Asphalt 4 czy Prince of Persia (Zwyczajnie się CIĘŁY jak Crisis 2 na komputerze wyposażonym w Pentium 4), raczej nie podoła dość zaawansowanej przeglądarce. Albo jeszcze bardziej spowolni przeglądanie.
Reply
#7
Żenada. Angry

gumpoi:
Najlepsza rada: sprzedaj.

W Szajsungu w opcjach internetowych jest coś takiego, jak przywracanie domyślnych. Spróbuj tego.
Reply
#8
Polecam chociażby w/w Nokię e51. W stanie idealnym kosztuje ok. 200zł, to mniej niż Avila, a jest dużo wytrzymalsza, szybsza i ma w [kurczę blade] dużo opcji. Symbiana 1, ale ja sam nie do końca ją jeszcze ogarnąłem, a mam prawie pół roku.

Neyren:

Właśnie o to chodzi, te telefony mają beznadziejną moc obliczeniową. Są robione pod pieniądze i ilość, a nie pod jakość.


Topic:

Nie spamujemy, rozmawiamy na temat tego, jak Ci pomóc. Exclamation
Reply
#9
A ludzie to kupują... I później są głosy, że Samsung świetny, bo dużo sprzedaje. I ludziom podoba się ich design. Huh

gumpoi:
Jaki spam, dyskusja. Big Grin Sprawdź, co napisałem.
Reply
#10
Tak zauważyłem, że Avila jest ładna całkiem jako telefon, a np. Omnia, jej lepsza siostra bliźniaczka, już jest paskudna.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)