Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet w telefonie. [Nokia Asha 302]
Witam, mam mały problem. Chciałbym miec internet w telefonie, a dokładniej w Nokii Asha 302. Nudno na lekcjach nie raz to bym sobie na elitkach postał, ale do konkretów. Big Grin Nie wiem , nie umiem tego "uruchomic" Jakby mi mogł ktoś to rozpisac to byłbym wdzięczny, oraz zmuszony dac + Smile
Prosze o pomoc !

A w bezdotykowym telefonie mozna na margo, nie Big Grin?
Reply
No więc tak musisz mieć wi-fi . Włączasz wi-fi wchodzisz na Gra.pl i logujesz się do gry.
Reply
Gdzie sprawdzic, że mam WiFI? Tzn zwykły Internet?
Reply
Wi-fi? W większości szkół jest siecią zamkniętą, więc o tym nie ma mowy.
Tadek z Familiady:
Jeśli nie masz dostępu do Wi-Fi w szkole, wykup sobie pakiet internetowy.
Reply
Tu głownie chodzi, o zabicie nudy na lekcji Big Grin Hmm taki pakiet to gdzie dostane?
Reply
Tongue 
Zależy jaką masz sieć.
A na twoim telefonie, szanse na to, że uda dostać Ci się do gry, są praktycznie zerowe.
Reply
Wyświetlacz 3,5x5cm Smile

Telefon jest w T-mobile, ale używam też karty z Heyah Dodgy
Reply
Zakup ten pakiet i w tedy będziesz miał free neta. Jak bd miał już pakiet to możesz wchodzić na neta, ale nwm czy Ci na twojej komórce pójdzie -,-.
Reply
Nie chodzi mi o to.
Twój telefon jak dobrze kojarzę obsługiwany jest przez Javę, nie mówiąc już o aspektach technicznych, i nie jest dotykowy. Nie masz szans, byś mógł w jakikolwiek sposób dokonać jakichś czynności w Gra.
A do internetu, polecam najbardziej Orange, ewentualnie Play.
Reply
Dzieki, jeszcze podyskutuje o tym troche Big Grin
Czyli moge to wykupic na stronie? Jak tak to na tej skąd telefon? Czy jak mam 2 karty, a telefonw T-nobile.. druga karta z heyah. T-mobile czy heyah Big Grin?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)