Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki SkullCandy
Tongue 
Siemanko ludzie. Szukam słuchawek do mojej Nokii N8 i mp4 , potrzebuję słuchawek z jak najlepszym bassem bo jest on moim nałogiem ;3 Interesują mnie słuchawki Skull Candy , coś takiego http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2038-skullcandy/19871-ink-d-2-0-blue-black.html , posiada je ktoś ? Jak z bassem i jakie ogólne wrażenia ? Jak możecie to też zaproponujcie inne słuchawki , ale pamiętajcie o dobrym bassie i proszę o link.

Oczywiście czekają plusiki za pomoc.
Reply
Wiem, że te duże Skull'e to dno. Tylko wygląd. Więc nie myślę aby te mogły być lepsze. Lecz mogę się mylić.
Reply
Thumbs Up 
nie polecam miałem podobne tyle że rasta coś tam, jack to zmora, no i gumki mimo że masz te 3 rozmiary to są źle wyprofilowane kiepsko się w uszach trzymają. Jak dobre douszne chcesz to masz serrie Aerial7 bullet (słuchawki które wyglądają i grają lepiej niż skullcandy, o jakości wykonania nie wspominając) następnie seria Aerial7 NEO to już jest bajka OBECNIE PROMOCJA NA DJ SHOPIE 95 zł z 160 !!! warto. No i seria sumo ale z tą styczności nie miałem. Marshall Minor - to już jest klasa, aczkolwiek miałem tylko świeże w uszach nie wiem co się z nimi dzieje po wygrzaniu, możliwe że bass sie polepsza bo normalnie jest dość płytki. No i Ministry Of Sound seria mos 003 / 101 obie fajne Smile. Więcej Dobrych słuchawek na uszach nie miałem i ci nie powiem.
Reply
Raczej ciężko znaleźć słuchawki w tej samej cenie co SC i mające gorszą jakośc dźwięku Tongue więc to nie argument .
Reply
co nie jest argumentem ? o jakości dźwięku SC nic nie mówiłem a jedynie wytrzymałości(jakości wykonania) oraz o gumkach. Miałem po 3 miesiącach do wywalenia. Aeriale cenowo są 10-20 zł droższe niż podanie przez niego SC a są 1000 razy lepsze firma Aerial jest dość nieznana w Polsce dopiero wchodzi na nasz rynek. SC to tylko wygląd jakość dźwięku taka sama jak przy słuchawkach dousznych za 30-50 zł jakiejś tańszej firmy. Tak jak miałem Mos 003 a właściwie mam tylko jacka muszę wymienić używałem ich rok, po wygrzaniu działały świetnie, grały głośniej i klarowniej niż SC które miałem przed mosami. Poza tym ciężko znaleźć grające gorzej od sc w tej cenie to napewno Smile ale można znaleźć grające lepiej Cool
Reply
Wogóle skąd ty te słuchawki wziałeś ? Chodzi mi o aerial , z mp3 store o.o ?
Reply
szukałem słuchawek znalazłem ja na dj shopie przegooglowałem i na uesańskich forach się zachwycają nimi to kupiłem Big Grin i przyznam że zadowolony jestem
Reply
No to pewnie się siepne na jakieś Aeriale tylko będę musiał bulić za przesyłkę bo SC są u mnie w mieście..

Starek , a z tymi miałeś może styczność ? http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2100-aerial7/21397-apex-del-mar.html
Reply
Tak naprawdę to jeden kij czy kupisz Aerial 7 , Akg , Sennheiser bo w tym przedziale cenowym i tak wszystko będzie podobnie brzmieć Tongue nie licząc takich wyjątków jak sc .
Reply
Na Twoim miejscu kupiłbym Sennheisery HD 201 (trochę długi kabel) ale jak chcesz, skulkendów nie polecam.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)