Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki SkullCandy
Nie polecam słuchawek skull candy, miałem parę par słuchawek i zawsze się przerywał kabelek w tym samym miejscu, pierwsze słuchawki jakie miałem to były rasta do uszne, ponosiłem 4 dni i się przerwały tam gdzie jedna słuchawka z drugą się rozdzielają, później kupiłem sobie nauszne, chodziły dość długo półtora miesiąca lecz po pewnym czasie rozdwoiło kabelek który jest podłączony do słuchawek i tylko z jednaj strony muzyka grała. GRUBO NIE POLECAM, jak na razie najlepiej sprawują się mi słuchawki "monster beats" nie zawodne brzmienie, wielki bas - i wielka cena Smile
Reply
Beatsy? Przekonałem się na własnej skórze, że to SZAJS. Mój kolega który jest dosc bogaty ma najdroższy model za ponad 2 tysiące. Mój kolega kupił take słuchawki : allegro.pl/sluchawki-sony-mdr-xb700-xbass-krakow-i2813845999.html i porównaliśmy je z tymi beatsami. Grały IDENTYCZNIE, tylko różnica w cenie jest porażająca. 10x droższe beatsy. Może sony nie wyglądają jak beatsy, ale czy tu chodzi o wygląd? Jak dla mnie chodzi o dzwięk, jeśli patrzycie tylko na wygląd to możecie wydawac mnóstwo pieniędzy na beatsy. Jeszcze ja miałem pioneery za 200 zł które grały LEPIEJ od beatsów za 500.
Reply
Zależy od beatsów jaki model Smile
Reply
Doszły słuchaweczki Aerial'a Dodgy Bass porządny , słuchawki stylowe w kij , pięknie wyglądają tylko mnie troszkę martwią te cieniutkie kabelki , boję się o przetarcia czy coś , ale zobaczymy jak będzie , polecam Dodgy

/ Takie jeszcze pytanko .. Ma ktoś Nokię n8 ? Można sobie zrobić własne ustawienie w korektorze ? Bo te Mocne Bassy są takie ło i wolałbym bardziej podciągnąć bass , jest to jakoś możliwe ? Dodgy
Reply
za 500 nie kupisz beatsów tak jak nie kupisz za 2 tysiące o.o ich cena to 700zł za wersje solo i 1000 za studio

Ice Knight:
Za połowe ceny masz to samo co w beatsach o.o ? To nie wiem jakie ty słuchawki kupujesz ,albo kupiłeś bo ktoś cie nieźle orznął :3
Reply
W Polsce jeszcze w wersji Pro (1400 - 1700zł) i Mixr (ok. 900zł).
Reply
Pro można bez problemu sprowadzić orginalne z ameryki za 1300 zł z jakimiś tam kilkunastoma albo kilkudziesięcioma złotych , z oficjalnej strony Dodgy Więc jak temu koledze jego wyszło 2 koła o.o ?
Reply
Jak szukacie jakichś fajnych słuchawek dla siebie to zapraszam tu:

http://www.head-fi.org/content/type/61/id/718898/width/669/height/2647/flags/LL

Quote:

źródło:
http://www.head-fi.org/t/433318/shootout-105-portable-headphones-reviewed-bowers-wilkins-p3-added-11-11-12

Reply
kiepska ta lista Tongue
Reply
Beatsy nie grają źle (oryginalne, ofc) ale nie są warte swojej ceny. Dobra karta dźwiękowa i przyzwoite słuchawki biją na głowę ten bubel. 3/4 ceny to koszt znaczka. Nikt normalny nie wybuli ponad 1000zł na coś takiego. Za podobną wartość można ogarnąć profesjonalny sprzęt używany w studiach nagraniowych.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)