Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki SkullCandy
#21
Uwierz mi tysiak polskich złotych to nie jest duzo jak na słuchawki :3 tylko nie za takie jak beatsy Tongue
Reply
#22
Za dychę rlz Smile
Reply
#23
Co ? ; o
Reply
#24
Shocked 
Jeśli nie chcesz płacić za znaczek to kupuj AKG/Sennheiser/JVC słyszałem że dobre są jeszcze Sony.
Reply
#25
Sennheiser, AKG, Koss. Innych nie warto brać pod uwagę. Jeśli interesują cię słuchawki dokanałowe to polecam MEElectronics M9 (dobry bass) lub Brainwavz ProAlpha. Zamiast wydawać kilkaset złotych na Beatsy lepiej kupić profesjonalne słuchawki (a resztę przeznaczyć na dobre źródło).
Reply
#26
co do sennów i kossów mogę się zgodzić tak do AKG nie, tylko dobre douszne akg zaczynają się od 150 w górę ale to są naprawdę dobre słuchawki wówczas
Reply
#27
Quote:Brechta:
SkullCandy/Beats = Marka. Sennheiser = Słuchawki


Napisała osoba ,która nigdy na uszach Beatsów nie miała.
Sprecyzuje to tak Beatsy - lans i dobry dźwięk (ale wygórowanan cena),SkullCandy - lans? i rozpadające się całkowicie plastikowe obudowy (przy mniejszej cenie).
Reply
#28
Chodzi mi o nauszne. Z dokanałowych podsunąłem mu dwa egzemplarze. Sam zamierzam sobie coś kupić, wybór chyba padnie na Koss SB45. Nie jestem do końca zdecydowany, wolałbym coś lepszego (300zł+).

AtUP: Po co przepłacać skoro za połowę ceny jest to samo? No tak, znaczek Beats.
Reply
#29
Moim zdaniem nie ma sensu kupować słuchawek przez internet, może coś nie łączyć i na żywo nie masz gwarancji. Ja miałem kupować też skulle za 70zł, poszedłem do sklepu telefonicznego w moim mieście nad biedronką i za 19zł mam idealne słuchawki do mojego telefonu (samsung galaxy Y) dźwięk jest dobry nic nie przerwa, a nie zapłaciłem wcale tak dużo?
Reply
#30
nauszne tym bardziej AKG to jedna z lepszych firm produkująca słuchawki nauszne np model k77 to prawdziwy rarytas w swoim przedziale cenowym wiem bo miałem, słuchawki nie dość że świetne to chyba że robili byśmy to celowo. Tak jak w Sennach często psuje się jack i maja niemiłych ludzi oceniających sprzęt dany do gwarancji, przy czym nauszne kossa widziałem tylko jedne i grały całkiem całkiem choć znajomy długo ich nie nosił.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)