Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki SkullCandy
Uwierz mi tysiak polskich złotych to nie jest duzo jak na słuchawki :3 tylko nie za takie jak beatsy Tongue
Reply
Za dychę rlz Smile
Reply
Co ? ; o
Reply
Shocked 
Jeśli nie chcesz płacić za znaczek to kupuj AKG/Sennheiser/JVC słyszałem że dobre są jeszcze Sony.
Reply
Sennheiser, AKG, Koss. Innych nie warto brać pod uwagę. Jeśli interesują cię słuchawki dokanałowe to polecam MEElectronics M9 (dobry bass) lub Brainwavz ProAlpha. Zamiast wydawać kilkaset złotych na Beatsy lepiej kupić profesjonalne słuchawki (a resztę przeznaczyć na dobre źródło).
Reply
co do sennów i kossów mogę się zgodzić tak do AKG nie, tylko dobre douszne akg zaczynają się od 150 w górę ale to są naprawdę dobre słuchawki wówczas
Reply
Quote:Brechta:
SkullCandy/Beats = Marka. Sennheiser = Słuchawki

Napisała osoba ,która nigdy na uszach Beatsów nie miała.
Sprecyzuje to tak Beatsy - lans i dobry dźwięk (ale wygórowanan cena),SkullCandy - lans? i rozpadające się całkowicie plastikowe obudowy (przy mniejszej cenie).
Reply
Chodzi mi o nauszne. Z dokanałowych podsunąłem mu dwa egzemplarze. Sam zamierzam sobie coś kupić, wybór chyba padnie na Koss SB45. Nie jestem do końca zdecydowany, wolałbym coś lepszego (300zł+).

AtUP: Po co przepłacać skoro za połowę ceny jest to samo? No tak, znaczek Beats.
Reply
Moim zdaniem nie ma sensu kupować słuchawek przez internet, może coś nie łączyć i na żywo nie masz gwarancji. Ja miałem kupować też skulle za 70zł, poszedłem do sklepu telefonicznego w moim mieście nad biedronką i za 19zł mam idealne słuchawki do mojego telefonu (samsung galaxy Y) dźwięk jest dobry nic nie przerwa, a nie zapłaciłem wcale tak dużo?
Reply
nauszne tym bardziej AKG to jedna z lepszych firm produkująca słuchawki nauszne np model k77 to prawdziwy rarytas w swoim przedziale cenowym wiem bo miałem, słuchawki nie dość że świetne to chyba że robili byśmy to celowo. Tak jak w Sennach często psuje się jack i maja niemiłych ludzi oceniających sprzęt dany do gwarancji, przy czym nauszne kossa widziałem tylko jedne i grały całkiem całkiem choć znajomy długo ich nie nosił.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)