Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki SkullCandy
nejn btw czemu uparłeś sie na zakupy z urbancity Cool ? zamów sobie coś na dj shopie przesyłka za free i 0 problemu z serwisowaniem sprzętu.
Joe Bananas:
to so nauszne on chce do uszne z tego co widzę.
Łowca Drexenus:
Akg dousznych nie polecam, bo nigdy ich nie widziałem ani nie słuchałem nimi Tongue, senny mają douszne jakieś ?
Reply
No właśnie widzę że chce douszne ale chcę mu to delikatnie wyperswadować. nawiasem mówiąc złamała mi się słuchawka od sennhaiserka hd201 i się wnerwłem Angry
Reply
W sumie te są świetne :
http://www.ceneo.pl/8568771
Tylko że dla dziewczyny mogą być bardzo brzydkie :3 Ale świetnie brzmią , głośne , dobry bas tylko mają jeden wielki minus ;c Gdy będziesz słuchała z nich na full to inni bd słyszeć to co ty aktualnie słuchasz
Reply
Shocked 
Pchełki akurat ponad połowa ma tak że jak dasz na maksa to słyszą wszyscy dookoła Cool
Reply
Brick 
Więc trzeba przygotować się na pełen nienawiści wzrok starszych babci w autobusie Cool
Reply
Big Grin ja mam nauszne to na mnie patrzą jak na kosmonaute nieraz Cool
Reply
Information 
http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2100-aerial7/13590-bullet-circuit.html

Zamówione , przesyłka za free i jutro powinny być , mam nadzieję ,że dobrze mi doradziliście Big Grin Dzięki wszystkim za pomoc Dodgy Jutro napisze jak się sprawują .
Reply
SkullCandy/Beats = Marka. Sennheiser = Słuchawki
Reply
Racja.

Brechta:

Moim zdaniem jeśli chcesz kupić słuchawki, w których będzie fajnie bassu słuchało, to radzę ci kupić wokółuszne, albo nauszne, w ostateczności półotwarte.
Reply
Ale ja nie chcę takich .. Takie to miałem , ale nie czuję się komfortowo w nich jak idę przez miasto , albo jadę autobusem ;3 Wolę coś takiego bo miałem oryginalne słuchawki do Nokii N8 , wygląda na badziew , ale te bassy były bardzo dobre tylko się rozwaliły szybko .. Dlatego szukam czegoś takiego Dodgy

/ A co do Beatsów to szkoda gadać , wolę sobie za ten hajs kupić porządnego tableta czy coś , ja chce zapłacić za słuchawki , a nie za logo.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)