Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denon czy warto kupić
Witam mam pytanie zastanawiam się czy warto kupić słuchawki Denon AH-D7100 , z jednej strony to denon zaufana marka , ale z drugiej podobno HiFiMAN HE-6 są lepsze , a są niewiele droszę . No i pytanie co sądzicie o tych słuchawkach ? Które lepiej wybrać ? Chcę dobre słuchawki do słuchania Flaców itp , i z normalną ceną żeby ktoś mi nie wyskoczył z sennheiser orpheus .
Reply
Ja bym radził te Denon Dodgy
Reply
więc chcesz mi powiedzieć, że kupujesz słuchawki za 6 tysięcy?
Reply
Co w tym dziwnego \ złego ?
Reply
Ty się chyba kasą podcierasz Huh
Reply
Dwie wypłaty i jazda. Kupujesz słuchawki, przez 2 miesiące żyjesz o chlebie i wodzie, i cieszysz się czystym dźwiękiem. Smile
Reply
Nie ... nie gram w gry (Takie do których ciągle trzeba zmieniać sprzęt ) , nie pale fajek nie pije alkoholu Dodgy Śmiać mi się chce z tego że gdy ktoś kupuje do grania w gry za 5k komputer który za 2 lata nie będzie wart 2 tyś , to każdy uważa że jest ok , ale jak ktoś chcę kupić naprawdę słuchawki genialnej jakości , które starczą mu naprawdę na całe życie , będzie się cieszył genialną jakością dźwięku i są po tej samej cenie jak komputer to uważa się że jest to nienormalne ...

Tak idąc czystą matematyką w Polsce 60% społeczeństwa pali , wydają dziennie na paczke 12 zł , rok ma 365 dni czyli wychodzi ze na rok wydają 4380zł na fajki Dodgy Czyli gdy ktoś rzuciłby fajki , odkładał tą kasę to za półtorej roku spokojnie mu wystarczy kasy Dodgy jeszcze sobie coś do kupi . Wiadomo że takich zakupów nie robi się z dnia na dzień tylko się na nie oszczędza , tylko że taki zakup jest na całe życie :3
Reply
Mam 1.9 procka i jakoś dalej nie mam na to kasy Angry I nie pale, przynajmniej swoich.
Reply
Skończ Technikum \ Liceum idąć potem na jakiś dobry kierunek , znajdź dobrze płatną prace i miej w tyłku używki Smile To za 2 -3 lata oszczędzenia spokojnie nazbierasz Tongue
Reply
DENONY to magia, wiem kolezka posiada. Powiem tak, ja nie wiedzialem, ze tak czysty dzwiek da sie osiagnac.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)