Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denon czy warto kupić
Tajwańskie superluxy i tak lepsze Cool
Reply
Jeśli chcesz je podłączać do kompa to potrzebujesz też dobrej karty graficznej.

Ahh, karty dźwiękowej oczywiście. Minus zasłużony, gapiostwo ; p
Reply
" Śmiać mi się chce z tego że gdy ktoś kupuje do grania w gry za 5k komputer który za 2 lata nie będzie wart 2 tyś , to każdy uważa że jest ok , ale jak ktoś chcę kupić naprawdę słuchawki genialnej jakości , które starczą mu naprawdę na całe życie".

Muahahahahahahahahah. Całe życie? Spadną Ci z dwóch metrów i nie ma słuchawek. :3
Reply
Bez przesady Dodgy nie znasz sie to sie nie wypowiadaj.
Reply
50% obudowy denonów to drewno , reszta to wzmocniony plastik , membrany itp , to połam kawał drewna zrzucając go z jakiejś odległości Dodgy Chyba nie wiesz jaka jest różnica między chińskim badziewiem a dobrymi słuchawkami
Huba Niszczyciel:
Podłączać naprawdę porządne słuchawki do karty dźwiękowej o.o ? Chyba powinno się je pierw do wzmacniacza słuchawkowego potem do infrejsu audio podłączać , ale co ja tam wiem
Reply
//Co do minusa to Łowca Drexenus wam napisal dlaczego tak nie jest Big Grin

zreszta mam 180cm wzrostu i zadne nawet chinskie sluchawki mi sie o ziemie nie rozwalily jak spadly Big Grin
Reply
pewnie gdybym miał hajs zainwestował bym w sprzęt do słuchania muzyki z 15 tyś na lajcie ale że ich nie mam Cool
Reply
Te sluchawki sa naprawde warte swojej ceny. Z zeby je rozwalic naprawde trza sie postarac
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)