Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki "monster beats by dr. dre" Opi
Rainbow 
Witam!

Tak jak w temacie. Proszę o różne opinie na temat tej marki.

Czy są dobre? Warto je kupić? Wady/zalety.

Najlepiej zaczynać tak:

Opinia: Pozytywna, bądź negatywna,

Treść: Czy są warte polecenia? Warte swojej ceny? itp, itd.

Najlepiej proszę o opinie osób, które posiadają takie słuchawki.
Pilnie potrzebuję.

Pozdrawiam...
Reply
Smile 
Jeśli zależy ci na samym wyglądzie/marce to sobie je kup. Poza tym to nic nie warty sprzęt. Pierwsze, lepsze Sennheisery biją je na głowę.
Reply
Nie zależy mi na tym. Ale tak polecają/reklamują, to chciałem się dowiedzieć, czy warto? Szukałem opinii na googlach, ale były do modeli w cenach 1000zł+. A co do Sennheiser`ów: Nie mam do nich zaufania. Kupiłem kiedyś jedne za 130zł i niby miały być takie super, mocny bass i wgl, a tak na prawdę miały dźwięk jak w tanich samsungach. Mam jeszcze JVC HA-EBX5 i są o wiele lepsze.

Problem w tym, że moje JVC się wyprały ( działają jeszcze, ale charczą Angry ) i szukam czegoś równie dobrego, bo drugich takich już nie mogę znaleźć.
Reply
Beatsy tak jak z Apple , płacisz za marke nie za jakość , także kup inne Wink
Reply
Beatsy jakość dźwięku mają taką samą jak słuchawki za 400zł Tongue
Reply
Jeśli masz zabawkę z nazwą zaczynającą się od "i", to kupuj. W przeciwnym razie naprawdę nie są Ci potrzebne.
Reply
Stary myślisz że Beatsy są naprawdę tak świetnie , bo patrzysz na cene ile kosztują ? Chiński szmelc ;3 nić więcej .
Reply
Zupełnie nie zrozumiałeś mojego posta, jest on całkowicie obiektywny jeśli chodzi o słuchawki. Chodzi o to, że Beatsy to marka. Tak samo, jak "zabawki z nazwą zaczynającą się na "i", czyli produkty od Apple - jeśli masz już tę zabawkę, to oznacza że jesteś typem człowieka, który z Beatsów będzie zadowolony, dostarczą mu tego, czego potrzebuje oprócz doznać muzycznych. W przeciwnym razie natomiast rzeczywiście lepiej kupić słuchawki o lepszym stosunku ceny do jakości.
Reply
kwejk.pl/obrazek/1532839/oto-dlaczego-je-kupuj%C4%85.html
wszystko na ten temat.
Reply
Haha, dobree Cool

Ok, czyli Beatsy odpadają. A co byście proponowali? Oprócz marki Sennheiser. ; p
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)