Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki "monster beats by dr. dre" Opi
Z aukcji. Przeczytaj. Jest tam taki tekst: " *** POLSKA DYSTRYBUCJA *** ".

I wątpię, żeby to były podróby. Za 500,- Podróby? Wątpię...
Reply
Polecam też Ebay tam na pewno znajdziesz poniżej 500zł.
Reply
................... A pytanie kto napisał ten tekst o Polskiej Dystrybucji ? Ten kto założył aukcje -.- , on mógł tam nawet napisać że firma Beats robiła mu je specjalnie na zamówienie -.- Chłopie chyba nie masz kilku lat , i wiesz że każdy tak się reklamuje żeby sprzedać nie ? A widać nawet że nie ma w asortymencie innych słuchawek , a te ma całe 2 pary Dodgy

"I wątpię, żeby to były podróby. Za 500,- Podróby? Wątpię... " Jeden z najgłupszych argumentów jakie słyszałem Tongue To że kosztują 5 stówek to znaczy że orginalne Dodgy? Czyli jak kupie chińskie je za 50zł , wystawie za 500 to też będzie znaczyło że orginały Dodgy ? Pomyśl na zdrowy rozsądek , facet nie zajmuje się dystrybucją słuchawek ,ma w ofercie tylko 2 pary słuchawek za kilkaset zł . kłamie w aukcji że to jakaś polska dystrybucja , nie robi zdjęcia tych słuchawek tylko bierze pierwszę lepsze z internetu , na dodatek wkleił jeszcze zdjęcie podróbek Dodgy no i niższa cena niż jest ich wartość rynkowa .... I to o 200zł .... Jeszcze bym zrozumiał jakby sprzedawał to jakiś sklep który ma wiele słuchawek , wiele w sprzedaży itp bo wtedy może byłoby to jakieś czyszczenie magazynu , ale nie coś takiego ....

AtUP
Chłopie ty polecasz serwisy AUKCYJNE na które każdy może wrzucić co chcę , i za ile chcę .... niczym się nie różnią od allegro tak naprawdę , te słuchawki może tam wkleić chińczyk który je robi oficjalnie -.- , a faktem jest to że w oficjalnym sklepie są za 200 dolców ..... więc nie wiem jak komuś 5 stów może wyjść .

http://www.beatsbydre.com/headphones/beats-solohd-black/900-00011-01,default,pd.html
Masz kalkulatorem walut liczone
Na zł : 575.01 PLN Plus koszt wysyłki , plus zarobek dla osoby która to sprowadza , czyli 650zł to absolutne minimum -.-
Na Euro : 139.47 EUR
Reply
AtUP
Ale ty człowieku znawca jesteś, jak czytam twoje komentarze to śmiać mi się chcę. A mnie krytykujesz, toć ty człowieku nigdy chyba więcej niż 3 par słuchawek na uszach nie miałeś a się tutaj udzielasz jak jakiś "super mega znawca" a tak naprawdę o słuchawkach nic nie wiesz. Nie ma to jak czytać opinie z internetu, a nie od siebie i pisać bzdury. Regri, nie słuchaj się tego gościa bo ma zero pojęcia o słuchawkach i wszystko w internecie czyta i ci tutaj wkleja. Smile

HAHA, jeszcze mów że wszystkie beatsy które nie kosztują co najmniej 700zł + to podróby, da radę beatsy oryginalne znaleźć do 400zł. Więc nie wypowiadaj się jak się nie znasz i kopiujesz teksty z internetu żeby reputacje zdobyć.
Możecie mnie minusować, ale Regri nie słuchaj się go tylko innych piszących w tym teamcie, zobacz jakieś recenzje w internecie od osoby prywatnej, nie od żadnej firmy itd. Pozdro znawco z góry Big Grin

A tak wgl to mi się przypomniało że to Ty jesteś tym Drexenusem który chciał kiedyś na forum zaimponować robiąc głupi temat(coś o jakimś piosenkarzu chyba) ale, ci nie wyszło. Kopiując wszystko z internetu nie zyskasz sympatii każdego na forum panie znawca informatyk. Big Grin
_
Reply
Zgodzę się z tobą nie jestem jakimś mega znawcą , po prostu trochę się interesuje słuchawkami , i na pewno ogarniam ten temat lepiej niż ty Dodgy Twoje znajomość tematu opisze zacytowaniem twojego postu :
Arusriot napisał(a):
(2012-11-23, 15:43:36)Arusriot Wrote: AtUP
Ale ty człowieku znawca jesteś, jak czytam twoje komentarze to śmiać mi się chcę. A mnie krytykujesz, toć ty człowieku nigdy chyba więcej niż 3 par słuchawek na uszach nie miałeś a się tutaj udzielasz jak jakiś "super mega znawca" a tak naprawdę o słuchawkach nic nie wiesz. Nie ma to jak czytać opinie z internetu, a nie od siebie i pisać bzdury. Regri, nie słuchaj się tego gościa bo ma zero pojęcia o słuchawkach i wszystko w internecie czyta i ci tutaj wkleja. Smile

HAHA, jeszcze mów że wszystkie beatsy które nie kosztują co najmniej 700zł + to podróby, da radę beatsy oryginalne znaleźć do 400zł. Więc nie wypowiadaj się jak się nie znasz i kopiujesz teksty z internetu żeby reputacje zdobyć.
Możecie mnie minusować, ale Regri nie słuchaj się go tylko innych piszących w tym teamcie, zobacz jakieś recenzje w internecie od osoby prywatnej, nie od żadnej firmy itd. Pozdro znawco z góry Big Grin

A tak wgl to mi się przypomniało że to Ty jesteś tym Drexenusem który chciał kiedyś na forum zaimponować robiąc głupi temat(coś o jakimś piosenkarzu chyba) ale, ci nie wyszło. Kopiując wszystko z internetu nie zyskasz sympatii każdego na forum panie znawca informatyk. Big Grin
_

Częstotliwość jest odpowiednikiem tonów dźwięku , jak maksymalnie odtwarza tonacje Dodgy A to że bass ma jak najniższą częstotliwość to wie chyba nawet dziecko Dodgy
Niskie tony - Bass
Średnie - To co słyszymy najlepiej , różne dźwięki w piosenkach itp
Wysokie tony - Piski itd
Stary czym większa częstotliwość to tym większe szanse że górne tony będą górować nad niskimi Dodgy Czyli logicznie rzecz ujmując on usłyszy mniej basu :3 Oczywiście naprawdę porządne słuchawki są tak zrównoważone , że wszystko słychać po troszku tzn. tak że nic na siebie nie nachodzi itd ... (Bardzo dobrze są słyszalne niskie tony jak i wysokie , średnie itd , ale coś takiego występuję w naprawdę porządnych słuchawkach ) A co do cen Beatsów chłopie bierzmy to na zdrową logike , akurat teraz jest wyprzedaż na Beatsy i są po 180 dolców czyli 575.01 zł Dodgy plus wysyłka z ameryki , i jeśli kupujesz na allegro to ktoś jeszcze od tego sprowadzenia i sprzedaży musi mieć prowizję Dodgy Takie są prawa rynku Dodgy Myślisz że ktoś będzie ci dokładał do zakupu ? chłopie ludzie się na takiej sprzedaży , sprowadzaniu itp utrzymują -.- to jest ich praca ... A co do Beatsów za 400zł Dodgy Daje se rękę uciąć że albo to podróbka albo używki Dodgy I tak przyznam jakimś wielkim znawcą nie jestem , ale biore to pod logikę , i na moją znajomość muzyki Dodgy . I po czym mamy wnioskować że się znasz ? Do teraz jedynie się zbłaźniłeś , a narazie starasz się to nadrobić , próbując wykazać że nie jestem jakimś znawcą wielkim albo kij wie czym , nie wiem czy starasz się mnie ośmieszyć czy nie Dodgy Bo powiem wprost takim mega znawcą nie jestem , ale troche wiem:>.

AtUP
To że większość moich tematów to zwykłe Trollowisko to wie większość ludzi którzy piszą w Off - top od jakiegoś czasu Cool Zawszę zgarniam minusy za te tematy a potem odrabiam je w PP , i innych tematach Cool przez co kiedyś mnie oskarżali że jestem multi-contem Villana Cool

Ps: Jak chcesz , to jak mówiłem orientuje się trochę w muzyce i specjalnie dla cb mogę zrobić , krótki zapis dźwięku który zaczyna się od bardzo niskich dźwięków a kończy na bardzo wysokich Cool Znam bardzo różne DAW i coś takiego to dla mnie dwie minuty roboty Cool .
A zresztą co mi tam 30 sekund zabawy i masz Tongue Masz tutaj przykład pianina od najniższej tonacji do najwyżej :3
www66.zippyshare.com/v/33032962/file.html
Pod download jest przycisk play jak coś Tongue
(Ta wiem jakąś mega to nie brzmi ale robiłem to naprawdę krótko i na szybko Tongue , bas może jest słabo słyszalny bo z reguły pianino nie jest basowym instrumentem Dodgy , to ma być tylko przykład . )
Reply

_

Łowca Drexenus napisał(a):

_

Sprostuje to co się tu pojawiło
17 bo tak wynika z badań do 24000 tak słyszeli ludzie z najbardziej wyczulonym słuchem, ale przeciętnie jest to jak powiedział łowca od 20-22000(22000 to i tak górna granica)
czy częstotliwość wpływa na bass ? nie do końca bas jest dźwiękiem o niskiej częstotliwości więc jest łatwiejszy do rozróżnienia niż dźwięki wysokie, jednak Bassy o częstotliwości 20 hz i mniej są praktycznie nie do usłyszenia. Jednak częstotliwość ma jakieś znaczenie, mianowicie wpływa na klarowność dźwięku(nie na jego moc czyli na to co zwraca większość uwagę) ponieważ dźwięki wyjściowe charakteryzuje się trochę gausem tzn taką górką "^" o owalnym kształcie w jej ekstremum dźwięk jest najklarowniejszy, ma najmniej wahań i odchyleń w miejscach krańcowych czyli tych których definiują częstotliwości słuchawek tj tam 18-22000 hz występują owe wahania i odchylenia przez skomplikowane zjawiska fizyczne, przy czym na górach jest to o wiele bardziej zauważalne. Wahania i odchylenia zmieniają dźwięk , z tym że rzadko gdzie mamy tak głęboki bass, 20-30hz nie ma prawie nigdzie a niższych dźwięków producenci muzyki i tak nie dają bo to chyba zbędne skoro tego nikt nie usłyszy. Jednak przy wyborze słuchawek warto zabrać te z przenoszeniem od 15hz-23khz jeśli chcemy tworzyć muzykę!, do słuchania z mp3/mp4 jest nam to zbędne takie niskie częstotliwości na sprzędzie do słuchania i tak się zlewają. Chyba, że słuchasz przez karte dźwiękową za 10000000 zł Cool

podsumowując pasmo przenoszenia wpływa na bass ale nie tak jak rozumie to Arusriot, także tym się nie kieruj po specyfikacji nie dowiesz się jaki ten bass będzie, to zależy od innych rzeczy, których na specyfikacji nie ma.
Reply
Serio nazwiesz bass o częstotliwości powyżej 10khz Bassem Tongue ? No dobra Bass to niby jest , ale nie taki do jakiego przyzwyczajeni jesteśmy Cool Nie będzie tego drgania (Bo nie wiem jak to niaczej określić )
Reply
błędy w pisaniu tekstu starałem się poprawiać tam gdzie pojawiły się buble w tekscie Cool
Reply
Spoko Big Grin po prostu teraz coraz częściej można zauważyć takie nowinki w tworzeniu muzyki , typu że producent wycina to całe uderzenie (Częstotliwość itp ) ze stopy i zazwyczaj zostaję w tym tylko takie "tyk" coś na dźwięk hi-hatu Big Grin I dla niektórych ludzi to są jeszcze stopy a dla niektórych już nie Cool A bassem się nie interesuję więc myślałem że jest podobnie
Reply
lece na melanż elo Cool

moja diagnoza jako speca CoolDDD Łowca zna się lepiej od Arusriot
Co do ceny sprzętu, kiedyś był wysyp nokli (nie nokii a nokli) chińskich podróbek wyglądały identycznie, soft miały ten sam zero różnicy praktycznie z tym że były tańsze i z gorzych komponentów czyli coś czego gołym okiem człowiek nie zobaczy dopiero po rozebraniu okazywało się że telefony jednak się różnią, i owe nokle rozpadały się po roku a nokie działają dalej. Oszustów jest wiele dlatego ja zawsze kupuje z renomowanych sklepów czy prosto od producenta.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)