Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki "monster beats by dr. dre" Opi
chłopie wiadomo że to chińska podrubka , beatsów za mniej niż 700 stów nie kupisz
Reply
SOLO? Za 500 da się dostać Wink

I od razu mnie zraziła cena tych beatsów, bo za 79,-? Haha x D Już wolę zapłacić więcej i być spokojnym, niż się męczyć i bać, żeby po pierwszej lepszej wizycie w plecaku się nie rozsypały x D
Reply
Nie wiem kaj ty chcesz za tyle dostać , ich cena od dystrybutora to 200 dolców , dolar jest po 3.1 więc już jest jakieś 630zł + wysyłka z ameryki
Reply
Polska dystrybucja Smile :
allegro.pl/oryginalne-sluchawki-monster-beats-solo-by-dre-i2816497329.html
Reply
Facet ma 2 sztuki tych słuchawek , i tak naprawdę w swoim asortymencie nie ma praktycznie wogóle żadnych innych . Nawet nie wiadomo skąd on je wziął , czy są orginalne , nie powystawowe itd .

I poza tym na dodatek wkleja zdjęcia z neta wzięte i na dodatek podróbek Big Grin

Tak wogóle skąd wziałeś tekst że to polska dystrybucja ?
Reply
(2012-11-21, 22:07:40)Nighter Wrote: A co o tych sądzicie?
allegro.pl/sluchawki-steelseries-5xb-spectrum-do-xbox360-pc-i2780155143.html

Psamo przenoszenia
16 - 28000 Hz

Powiem ci szczerze że SteelSeries to dobre słuchawki, posiadam Siberia V2, do gier i do muzyki(chowasz mikrofon, jest zwijany, i lecisz na miasto) Tak więc i dobre do gier i do muzyki, kupiłem je na turnieje w cs'ie i się polecają, chyba najpopularniejsze wśród graczy słuchawki do cs'a(widać je u większości graczy na turniejach). Kup te wcześniejsze co link dałeś albo Siberia v2. Pasmo przenoszenia jest takie samo w oby dwóch, siberia v2 raczej lepszy design i zwijany mikrofon to jest plus, tylko cena większa o około 100zł. Pozdro Big Grin

I tak jak ktoś napisał, beatsy są drogie po marce a nie po jakości dźwięku. Wymiękają przy niektórych słuchawkach za 100zł. Kolega na steam mi kiedyś pisał że miał beatsy i mu się kabel przepalił po 2 tygodniach użytkowania.
Reply
Znajdź mi osobe dorosła która doszły do 25khz , przeciętne ucho ludzie usłyszy max 21-22khz -.- . Nie podawaj mu bubli marketingowych ....
Reply
Thumbs Up 
Im więcej Hz tym lepsza jakość dzwięku BASSU, z tym też się liczyć trzeba. Może niech kupi Creative Alpha 3d z 20 Hz z głośnym dźwiękiem ale słabym bassem. Ale jak uważasz. ^^
Reply
ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahha Cool Śmieje sie z tego teraz ciągle co napisałeś Cool Wiesz że za odwetowe minusowanie jest knebel :3 ? I mogę cie za to zgłosić , a najlepsze jest to że w swoich postach piszesz niesamowite głupoty .
Reply
Big Grin 
Kumpel kupił oryginalne Beatsy Solo HD za 500zł więc pozdro. Ale tak jak koledzy wyżej twierdzę że płaci się za markę a nie za jakość chociaż wykonania ich jest naprawdę godne uwagi ale mimo to jakość dźwięku nie jest zachwycająca.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)