Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki "monster beats by dr. dre" Opi
Big Grin 
Jakieś tam słuchawki? Widać, że się mało znasz. Ja od słuchawek wymagam dobrego dźwięku, więc mogę sporo wydać.

Nighter:
Nawet, ale co z jakością? Ale nie kupiłbym, bo wolę trochę mniejsze... Tongue
Reply
Nie polecam.
Reply
A może byś podał powód/argument/uzasadnienie??

Proszę o opinię osób, które z tymi słuchawkami miały styczność/używały ich, labo po prostu je mają. Opinie od osób, które tego nawet na żywo nie widziały nie wiele mi pomogą. Czytałem dużo o Sennheiser`ach (od takich właśnie osób, które ich w rl nie widziały), że niby takie dobre i wgl, a jak kupiłem to okazało się najgorsze g***o, brzydko ujmując. Tanie Samsung`i okazały się od nich lepsze. Miałem z Sennheiser`ami styczność, używałem i nie polecam. Może mi się trafił gorszy egzemplarz, ale już mam niechęć do tej firmy.

Tak więc proszę o opinię osób, które wiedzą coś o nich z własnego doświadczenia.

allegro.pl/biale-sluchawki-b-w-stylu-monster-beats-solo-box-i2814447632.html
Reply
Też mi coś podejrzanie wyglądają. Za 79,-? Coś tu jest nie tak. Wątpię, żeby to były oryginalne beats`y...
Reply
Te słuchawki kosztują 300 dolarów , plus sprowadzenie z Ameryki drogą lotniczą (Ameryka to inny kontynent , i tak są ludzie którzy tego nie wiedzą :3 ) A te są za 80zł więc jak myślisz ? dla pomocy dodam że aktualna stawka dolara to : 3,18629638

A co do tych Sennheiserów Tongue Jasne dużo osób może się na nich zawiodły , bo teoretycznie te słuchawki na pierwszy rzut oka mają jakość jak odpowiedniki tańszę :3 Tylko że jest jedno ale Sennheiser stawaia na to że by ich słuchawki bez problemu radziły sobie z każdą częstotliwością , schodziły bez problemu na wysokie i niskie tony , a te tańsze odpowiedniki mogą lepiej brzmieć bo zazwyczaj brzmią tylko średnimi , lub niskimi tonami Dodgy .
Reply
Nie tak jak mówi pan Atup do tego kabel całkiem inny. Btw kup Akg k77 i masz spokój słuchawki są niezniszczalne model który ja zakupiłem właśnie został sprzedany do 4 osoby i po tych 6 lata nadal działa jak dawniej Wink a przeżyły one wiele już a mojego użytkowania.
Reply
Tak wogóle da się rozwalić porządne słuchawki nauszne o.o ? Kabel przecież jest tam gruby to nie pęknie , są grube więc nie straszna im żadna wysokość Tongue Mówie o zniszczeniu w wyniku normalnego korzystania , a nie testowania wytrzymałości czyli rzucania nimi o śćiane itp Tongue
Reply
rzucanie o ścianę też im nie straszne uwierz Cool, tzn wiesz moje Aeriale http://www.lauda-audio.pl/__files/_produkty/11732/aerial7-matador-deep-purple_1600x1600_8527.jpg są trochę delikatniejsze choć upadły kilkanaście razy i jedyne pęknięcie to to które miałem przy otwarciu pudełka i znajdowało się ono na gumce która znajduje się przy przycisku do rozmów. Wiec de facto porządnych rozwalić się raczej nie da
Reply
Jezus Big Grin jedyne słuchawki nauszne które mi w życiu pękły to gdy miałem na uszach jakiś szmelc z kauflanda, i wylądował na nich low-kich od brata *.* (Dużo do opowiadania )

Patrzcie co na ebayu znalazłem Beatsy w licytacji za całe 3.50 zł .
http://www.ebay.com/itm/Monster-beats-by-dr-dre-solo-HD-head-phone-black-in-color-/321028940248?pt=US_Headphones&hash=item4abed0e1d8
*.* Zaniedługo koniec licytki
Reply
Ale "w stylu Monster beats"? No trochę dziwne. Big Grin

Starek:
Bez przesady. Jakbym wyglądał na przystanku z TYM na uszach? Nie chodzi tu głównie o wygląd, ale są trochę za duże AngryŁowca Drexenus:
Łowca Drexenus:
Już 51 Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)