Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki "monster beats by dr. dre" Opi
Coś ty miał za Sennki że na nie tak narzekasz Huh ? Jak nie Sennki to bierz Akg , Denon albo pioneery
Reply
Sennki so do kitu też ich nie lubie złe wspomnienia q.q po po ~30h grzania bas zamiast się zmiękczyć zaczął trzeszczeć ogólnie feee, obecnie mam aeriale 7 które są w huhu lepsze Smile senki hd201 najpopularniejszy model chyba Smile zawiodłem się, poszło na eksperymenty Big Grin

Regri:
miałem na uszach obiektywnie:
- Głęboki ciepły bass,z delikatnym środkiem, niestety ze słabą górą, rzadko kto zwraca uwagę na góry w słuchawkach bo słuchają muzyki gdzie dominuje bass i jest im to niepotrzebne.
- Jakość wykonania fenomenalna jak ma się je w dłoniach jednak widać że wszystkie komponenty są wysokiej jakości.
- kabel to wielki plus tych słuchawek wysokiej jakości, + bez problemowa tania wymiana ze względu na połączenie jack-jack.
Poza tym tajwańskie superluxy biją jakością dźwięku i wytrzymałości monstery na głowę ale wygląd kiepski zależy na czym ci zależy, poza tym trzeba mieć hiper słuch żeby czuć różnice między tymi monsterami a chociażby aerialami 7(140 zł) które ja mam, dostałem kilka opinii że te moje grają lepiej. Jak masz zamiar słuchać plików w formacie mp3 to strata siana totalna Smile

co do superluxów to:
Superlux HD661 rozsadzają czaskę Cool
Superlux HD 681 - najlepsze słuchawki na świecie w stosunku jakość/cena po zrekablowaniu nie ustępują niczym studyjnym słuchawką za 400+ zł oczywiście kabelek jakiejś porządnej firmy

a tak poza tym to AKG, Coś z firmy Aerial 7(studyjna jakość+ fajny wygląd )
Reply
Nie pamiętam co to był za model, ale pamiętam, że dałem ponad 130,- i szczerze mówiąc żałuję. Dałem koledze. Rozsypały mu się po 2 tygodniach. Ogólnie były wykonane w stylu "pożal się Boże"...

Starek:
Na reszcie konkretna odpowiedź. Ja słuchawek używam codziennie, bo jeżdżę autobusem do szkoły i wtedy. Jakieś dłuższe trase i wgl. Rower/motor. Albo czasami w domu jak mój brat śpi. Tak, to na kolumnach, ale wracając do tematu. Nie zależy mi na wyglądzie, ale żeby nie przesadzać i wyjeżdżać z różem x D Od słuchawek wymagam tego "miękkiego" basu i czystych sopranów. Bez żadnego charczenia po długim użytkowaniu/zgrzaniu. Najczęściej dokanałowe, ale dobra będzie druga para nausznych.
Reply
Po co wydawac +1000zl na jakies tam sluchawki?
Nie masz co pieniędzmi robic?
Reply
A co o tych sądzicie?
allegro.pl/sluchawki-steelseries-5xb-spectrum-do-xbox360-pc-i2780155143.html
Reply
Ja kupuje Skullcandy Hesh 2.0 niedługo, bardziej opłacalne niż Beatsy, porównywałem dźwięk na Heshach znajomego i na Beatsach w iSpocie, praktycznie bez różnicy.
Reply
jak potrzebujesz majka w słuchawkach to może i są okej ale tak to kaszana sprawdź np akg k77
Reply
Po co wydawać więcej niż 200zł na komputer Dodgy ?
Reply
żeby pracował wydajniej, szybciej, oraz by odpalały lepsze gry Cool?
Reply
Starek :
Chciałem mu dać przykład że po to samo jak kupuje sie nowy komputer , to kupuje się lepsze słuchawki Big Grin Bo lepszy komputer kupuje sie po to żeby lepsza była jakość , i po to samo lepsze słuchawki się kupuje Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)