Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone 3gs-kilka pytań.
Cześć wszystkim. Smile Zamierzam sobie kupić iphona 3gs więc chciałbym się trochę o nim dowiedzieć. Jeżeli ktoś z was ma takowy telefon to proszę o pomoc.;3

Kilka pytań:
Jakieś wady/zalety?
Ile czasu bateria wytrzyma na jednym ładowaniu?
Co sądzicie o tym telefonie?

__
Plusy do rozdania.
Reply
Ogólnie to nie ma iPhone'a, ale wiem, że to lepszy wybór niż android Smile
Sam nie przepadam za androidem, tak, poleci na mnie hejt, ale to tylko moje zdanie.
Oczywiście mógłbyś znaleźć telefon z lepszymi podzespołami za mniej bądź trochę więcej.
Jakbyś powiedział czy masz jakiś określony system, do czego chciałbyś używać telefonu to z pewnością mógłbym lepiej pomóc.
Do powyższy punktów, przykro mi, ale nie znam odpowiedzi.
Jedynie co to do ostatniego - jeżeli chcesz mieć telefon w którym z łatwością ustawisz motyw to iPhone się nie sprawdzi. Jeżeli nie lubisz korzystać z programów pośredniczących między transmisją komputer-telefon, to również nie polecam.
Ogólnie iPhone ma z pewnością bardzo dobre wsparcie dotyczące aktualizacji, ale system również ma wiele ograniczeń.
Reply
iPhon moim zdaniem tak jak powiedział kolega wyżej,ma bardzo dobre wsparcie dotyczące akt. ale system ma wiele ograniczeń.
Reply
Dzięki , czekam na wypowiedzi innych graczy.W najbliższym czasie postaram się wszystkich wynagrodzić plusami.
Reply
Bug 
Mam Iphone,polecam ci Dodgy
Jeste super. Czemu?
-Fajne są gry Dodgy (Wiem głupia "informacja")
-Super "dotyk"
-Wielkie możliwości.
Jak kolega napisał:
Jedynie co to do ostatniego - jeżeli chcesz mieć telefon w którym z łatwością ustawisz motyw to iPhone się nie sprawdzi. Jeżeli nie lubisz korzystać z programów pośredniczących między transmisją komputer-telefon, to również nie polecam.
Reply
Rifresz , plus co sądzicie o dostępności (również darmowych) i jakości aplikacji ?
Reply
Chciałem kupić 3GS ale stwierdziłem że 4-rka jest lepsza.
Mimo wszystko, nie kupiłem bo w Playu wyszedł kosmiczny abonament.
Reply
Mądry wybór Dodgy
Reply
Wyszło ponad 3k w sumie. o.O
Trochę mniej niż mój komputer, no i dlatego postanowiłem w niego zainwestować.
Mam niezłą bestie którą kupuje za jakieś 6/5 dni. ^^
Reply
Ja mam 3gs.

Wady: brak bluetooth z innymi telefonami niż IP, trzeba mieć zainstalowany program iTunes na obojętnie jakim kompie zeby zrzucić muzyke, filmy czy zdjęcia. Ale nie zrażaj się do tego programu, bo sam w sobie jest ŚWIETNY

zalety: APPstore, dobry wyświetlacz, mi się w ogóle nie zaciął itd.

Bateria zależy od softu. Ogółem telefon bardzo polecam.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)