Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone 3gs-kilka pytań.
Exclamation 
LOL Big Grin 3k ^^
Reply
Nom, a dopłacam jakieś 200zł (wyszło w sumie koło 3100zł) i mam boskiego kompa.
techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72453&s=54407&s=15240&s=69383&s=55807&s=73500&s=73628&s=50390&s=70212&s=56713
Reply
Bug 
Lepiej wziąśc jakis telefon na andku, np Samsung galaxy mini 2, lepsze wsparcie i parametry.
Reply
Ehemn
Mam iphona 4s jestem z niego bardzo zadowolony. Byłem w posiadaniu 3geesa jest dość dobry ale ja bym juź na twoim mijscu kupił Sb 4, 4S

Pomocnik Johna

22 17
492
Berthor:
iPhon moim zdaniem tak jak powiedział kolega wyżej,ma bardzo dobre wsparcie dotyczące akt. ale system ma wiele ograniczeń.

Chłopi autualizujesz ios dl 5.1.1 robisz Jb i masz Cydie i żadnych ograniczeń ! Smile

Berthor:
Ja mam 3gs.

Wady: brak bluetooth z innymi telefonami niż IP, trzeba mieć zainstalowany program iTunes na obojętnie jakim kompie zeby zrzucić muzyke, filmy czy zdjęcia. Ale nie zrażaj się do tego programu, bo sam w sobie jest ŚWIETNY

zalety: APPstore, dobry wyświetlacz, mi się w ogóle nie zaciął itd.

Bateria zależy od softu. Ogółem telefon bardzo polecam.

Chłopie a jaki jest problem złamać zabezpieczenia blutacza ? Ja mam złamane zabezpieczenia i z każdym telefonem się lączy co do itus to troche lipa masz racje i z ustawianuem dzwonku . Ale jak sie ma instalusa to inna sprawa. Co do baterii do z 2 h mozesz zrobic 3,5 grania wystarczy pobrac odpowiednią latke z Cydii
Reply
Iphone dla wielu ludzi jest pokazaniem się jacy oni są super, nie mówię tu o większości, ale myślę, że da radę znaleźć o wiele lepszy telefon za mniejszą cenę, do tego bardziej wytrzymały. Wink
Reply
Iphon to brend ale system i tak ma zawalisty!
Reply
Nie wiem co Wy macie do iTunesa, dobry program i świetnie sortuje muzykę (nie alfabetycznie, tylko po albumach i wykonawcach).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)