Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
Witam was drodzy oftopikarze ;3 Mam do was wielką prośbę! Choć wielokrotnie doradzałem w sprawach słuchawełek i sprzętu grającego ostatnio wpadłem w niepokój. Szukam słuchawek o zacnym dźwięku i ciekawym designie z na dizajn naciskiem. Białe, czarne, korolowe też ale bez przesady. Ahm, no też mogłyby być solidne. Maks kwota to 160 zł.
Liczę na was !

PS. posty z poleceniem fatalitek za 70 zł bardzo nie mile widziane!

AtDół: Proszę Cię, błagam. Do 160 zł... Nie chce podrabianych bitsów : (
Reply
te są fajne- allegro.pl/sluchawki-z-mp3-radio-z-pamiecia-8gb-xx-y-dynamic-i2772767186.html
Na prawdę polecam!
Reply
allegro.pl/sluchawki-skullcandy-uprock-gwar-pl-10-kolorow-i2728949457.html Zdecdowanie je polecam! są super! sam je używam!
Reply
Sennheiser HD 201/202, miałem styczność obiema parami, są wytrzymałe i dźwięk jest ok jak na taką cenę.
allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-201-adapter-wysylka-i2782489059.html 201
allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-202-ii-wysylka-24h-kup-i2786575282.html 202

_
Reply
Paczałem na nie, małe muszle mają i ogólnie to nie to ;c

Dyrus:
Możesz linka do nich dać?
Dobra, wiem że seny świetnie grają ale dysainu nie mają Angry

AtDown: Człowieku to są podróbki! Nie znajdziesz ich w cenie 100 zł oryginałów... Chce aby grały również a to jest panie zwykła chińszczyzna dla szpanu.
Reply
Ja ci polecam co Wisse wymienił jako pierwsze.
Reply
Czy ja wiem, że designu nie mają? Według mnie najprostsze są najładniejsze, ale ciesze się, że mogłem w czymś pomóc. Jeszcze mam uwagę co do 201, nie są za wygodne.

_
Reply
Trzeba było odrazu , a więc polecam ci słuchawki Logitech Wink
Reply
Ja polecam TTEsports czarno czerwone, które mam. Kosztują około 160 zł, są z mikrofonem i bardzo ładne. "Nauszniki" mają czworokątne, a jak je założysz, to w środku masz przestrzeń na ucho. Jutro dam linka do nich, bo piszę z iPoda.
Reply
Sennheiser hd 205 piękne według mnie Tongue za 160 zł raczej kupisz je
allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd205-nowe-oryg-24h-i2794751144.html
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)