Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejściówka
Witam. Orientuje się ktoś, czy ta przejściówka po podepnięciu do GTX 560TI będzie miała dobrą jakość?

Przejściówka: allegro.pl/przejsciowka-vga-zenski-dvi-a-meski-992489-261b-i2727144056.html

Karta graficzna: allegro.pl/msi-gtx560ti-gtx570-1280mb-ddr5-320bit-448-cores-i2772823679.html

Z góry dzięki.
Reply
Po co ci przejściówka skoro karta posiada komplet złączy? Chyba, że masz jakiś przedpotopowy monitor. Poza tym powinno działać.
Reply
Dokładnie. Mój monitor nie ma żadnego wpięcia i muszę używać do tego przejściówki. W każdym razie lepsze to niż kupowanie monitora do gier za ok. 400zł...
Reply
Jeżeli wydajesz na kartę +800 zł to co Ci szkodzi wydać na monitor?
Jeżeli monitor jest dość stary to gra nie będzie oddawała tego co powinna.
Co do samej przejściówki - przyznam się, że nie jestem w tym temacie nadzwyczaj ogarnięty, ale tam masz inną liczbę złączy niż na karcie.
Powinieneś znaleźć przejściówkę z PCI-Express 2.0 x 16 na swój monitor.
Reply
Star 
Cóż, kasa nie rośnie na drzewach. Pół wakacji na komputer zarabiałem. Karta kosztuje 888zł. Monitor nie jest taki stary, bo z bodajże 2009 lub 2010 roku. Nie zależy mi na jakimś pro elo elo monitorze, tylko takiego w sam raz do grania Wink

Model monitora : BenQ ET-0025-TA.
Reply
Na twoim miejscu zamiast kupować nową kartę graficzną pomyślałbym o nowym monitorze. Co ci po dobrych podzespołach skoro obraz będzie wyświetlany w tragicznej rozdzielczości (zapewne nie większej niż 1024x768). Przemyśl ten zakup...
Reply
Nie mogę znaleźć specyfikacji na Polskiej stronie.
Na pewno od karty musisz mieć przejściówkę PCI-Express 2.0 x 16, a wtyczkę do monitora to nie wiem. Musisz sobie znaleźć gdzieś na opakowaniu, instrukcji.
Reply
Może i tak, ale chcę jak najszybciej zagrać w nowe tytuły. Na komputer przez całe wakacje uzbierałem 2000zł ( 1000zł na komputer + 900zł karta graficzna + ok. 50zł kurier itp. ). Nie chce mi się przez kolejny miesiąc zbierać kasę. A z resztą jest już chłodno, zima nachodzi więc za bardzo robić nie ma co na polu.
Reply
Nie wyobrażam sobie grać w Crysisa lub Battlefielda na 18" monitorze. No ale twój wybór.
Reply
Tak jak już mówiłem nie potrzebuje jakiegoś super monitora...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)