Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka problemów, m.in internet i telefon.
Cześć, mam kilka problemów.
1. Posiadam internet w Netii i mam ten program co włącza Speedtouch Connection, za każdym razem jak włączam neta to muszę wpisywać hasło, wcześniej nie musiałem.Muszę wpisywać hasło w "stdialup".

2. Mam telefon Samsung Delphi b3410 i coś się z nim dzieje złego Huh Często wyłącza jakby mi się karta pamięci, kolega ma ten sam fon i też ma taki problem,aby działała muszę ją wyjąć i ponownie włożyć. Niestety skończyła mi się już gwarancja Dodgy Co mogę zrobić?

3. W tym samym telefonie chciałbym wymienić softa czy jak to tam się nazywa, miałbym prośbę o wyjaśnienie jak to się robi i skąd wziąć ten soft cały.

4. Gdzie można kupić takie bluzy bez kaptura, Prosto,Rpk czy podobne, w okolicach Torunia(taka miejscowość w kuj-pom), może być w mieście, na skraju lasu itp Big Grin

To prosiłbym Was o pomoc, mam do rozdania 3 plusy Wink
pozdrawiam Wink
Reply
Co do tej karty pamięci, może masz coś z wejściem? Może jakiś paproch Ci tam utknął Smile?.

Co do softa, poszukaj na chomikuj, pójdź do serwisu.

A są bluzy tego typu bez kaptura Huh? Może poszukaj na allegro Wink).
Reply
Nieee, paprocha nie ma, sprawdzałem, czyściłem i nic, może z 2 tyg podziałało i już znowu się "rozwalało"
Jak gwarancja mi się skończyła to mogę jeszcze? Pewnie trochę to kosztuje.. A na chomikuj, właściwie dobry pomysł, to legalne?
A te bluzy, no są bez kaptura. Na allegro nie bardzo chcę kupować bo nie przymierzę itp.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)