Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka komorke do 600 zlotych?
Jaka kupic komorke do 600 zl? najlepiej smartfona, dotykowego.
Reply
Samsung Galaxy Ace 2. Mam go i polecam.
Reply
nokia 3310 co prawda nie smartfon ale jest bardzo fajna , wytrzymała i długo bateria trzyma Smile
Reply
Musisz się zastanowić:
-Symbian/Android/Windows Mobile?
-Jaki aparat?
-Do czego ma głównie służyć?

Jeśli miałbyś jeszcze 100zł,to polecam SonyEricsson Xperia Neo V, sam go mam jest świetny, aparat 5mpx. WI-FI, android, wydajny procesor (1GHz), nie wiesza się, nie zamula, bardzo przejrzysty ekran dzięki Bravia Engine...
Reply
Polecam Nokie Asha 202. Mam takową i bardzo dobra. Półdotykowa, czyli ekran dotykowy a klawiatura zwyczajna. Bardzo dobra, klawiatura i ekran wytrzymały, do tego nie droga(Ja kupowałem w Gorlicach - Małopolska). Polecam. Wink
Reply
Tak szczerze o systemie mam male pojecie, wiec wole zebyscie wy mi doradzili...
Aparat nie musi byc super, ale tak zeby nie byl tez zly.
Do czego ma glownie sluzyc? Nie ma jakiegos celu do ktorego ma sluzyc, poprostu komorka/smartphone ktorego bede uzywal na codzen.

Mama podobno moze mi zalatwic za 600 zl uzywany Iphone 3. Oplaca sie, czy kupic cos innego?
Reply
Nokia 3310

Nie rozwali ci się szybko.
Reply
iPhone są drogie tylko ze względu na firmę, jeśli nie chcesz nowego, to taką samą Xperię co podałem, możesz dostać używaną za około 400-450zł, a się bardzo opłaca...
Filmy w HD, flash, Android, czyli tysiące darmowych aplikacji!
Reply
Slyszalem sie zacina i co chwile trzeba oddawac do serwisu na reset.
Reply
ja swoją mam od jakoś drugiego tygodnia wakacji i kilka razy mi spadła, a ekran cały, nie zacina się, ale na wszelki wypadek wyłączam ją i włączam raz na około 2-3 tygodnie....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)