Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montaż karty dźwiękowej
#1
Witam mam pytanie jak zamontować kartę dźwiękowa dam + ? Tongue ?
Posiadam tą płyte główną :
http://www.msi.com/product/mb/K9N-Neo--PCB-1-0-.html#/?div=Detail
I prawdopodobnie jutro kupuję tą kartę dźwiękową :
http://www.ceneo.pl/9167942
Rozumiem wszystko aż do włożenia slotu Pci , a nie chcę czegoś zepsuć i tu pytanie , mam ją włożyć tam gdzie są te 3 sloty pod rząd nie ? Tylko w te białe czy pomarańczowe Dodgy ?
Reply
#2
Star 
Lepiej nie wkładaj bo coś zepsujesz idz do kantoru pan/pani powiedzą ci jak to zrobisz
Reply
#3
Stary wymieniałem już sobie procesor , pamięc ram , a nawet kartę graficzną -.- , wiem że trzeba być baardzo delikatnym i nie na siłę , tutaj też nie miałbym żadnego problemu tylko chcę wiedzieć do jakiego slotu to włożyć , bo gdy wymieniałem stary procek na nowy , sprawa była łatwa wystarczyło włożyć w to miejsce gdzie był poprzedni Tongue a teraz już nie ma tak łatwo Dodgy , dlatego chce się upewnic w który włożyć Tongue . A tak nawiasem mówiąc mam kupić kartę za 120zł , i zapłacić 50-100zł za wmontowanie jej co zajmuje mniej niż 2minuty -.- nie trzeba nic lutować , ani nic ?
Reply
#4
Tak, obojętne do którego wsadzisz.
Reply
#5
Nawet jak wsadzi w miejsce ramu to będzie dobrze...
Reply
#6
Wiem co to jest wejście Pci więc spokojnie Tongue zdziwiło mnie tylko dlaczego jeden jest pomarańczowy o.o .
Reply
#7
Wyłam/wyjmij śledź i włóż kartę dźwiękową w slot na nią przeznaczony. Proces identyczny jak w przypadku karty graficznej.
Reply
#8
Chłopie rozumiem to wszystko , wiem co zrobić tylko za cholerke nie wiem czemu jeden ze slotów jest pomarańczowy co to ma oznaczać o.o na moje oko to są 3 sloty Pci , przeznaczone do takich rzeczy a kij wie czemu jeden jest pomarańczowy , nie wiem co to ma oznaczać .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)