Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcie blokady na ekran andorid 2.1
Witam!
Jako że pytanie nie dotyczy kupna, a rzeczy wymagającej większej ilości umiejętności, zakrawające na informatyczne, założyłem dla tego zagadnienie oddzielny temacik.
Potrzebuję sposobu zdjęcia/znalezienia wzoru na odblokowanie dotyku (punkciki na dotyk) na xperie x 10 mini pro. Normalnie zresetowałbym fona, ale jest przywrócony do orginału, czyli nie ma x recovery, ani CWM. Kto wie jak obejść ten szajsik niech pisze, nagrodzę plusami.
Reply
Smile
Reply
Możesz chyba podać kod PIN/PUK zamiast tego.
Reply
Jest coś takiego, że jak ileś tam razy źle wpiszesz, to potem masz albo odpowiedzieć na jakieś tam pytanie, albo chyba pin wstukać. (Ale nie jestem pewna czy tak we wszystkich jest).
Reply
Jormundur:
No i wszystko pięknie, tylko pinu nie mam. Nigdy nie ustawiałem, chodzi o obejście tego, bo all normalnymi sposobami się nie da.
Reply
Pewnie dlatego FBI przyczepiło się do google. Tego nie da się obejść.

EDIT:
http://www.wykop.pl/link/1079685/wzor-blokady-androida-nie-do-zlamania-dla-fbi/
Reply
Podpięcie pod SEUS-a i reset całego oprogramowania przez ten program nie pomoże? Z tego co pamiętam w każdym przypadku można było SEUS-em uratować telefon.
Reply
SEUS-em nie próbowałem, nie używałem dotychczas.
Reply
Spróbuj, raz jak uwaliłem całkowicie oprogramowanie i telefon się nie włączał (Xperia X8, uszkodzone USB i przez czasem podczas robienia root-a mogło coś się stać), SEUS go uratował, więc mimo blokady powinno się udać.
Reply
Jak uratowałeś go SEUSem bez usb? O.O
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)